Lietuva ir Izraelis turi stiprinti ekonominius ryšius, trečiadienį pareiškė Vilniuje viešintis Izraelio užsienio reikalų ministras Avigdoras Liebermana.

„Šiandien tinkamas metas svarstyti, kaip galime pakelti į aukštesnį lygį mūsų ekonominius ryšius“, - spaudos konferencijoje sakė Izraelio ministras, atkreipęs dėmesį į didelės Izraelio pramonės kompanijos naujas investicijas Lietuvoje.

A.Liebermanas taip pat perdavė kvietimus savo kolegai Audroniui Ažubaliui ir Lietuvos premjerui Andriui Kubiliui apsilankyti Izraelyje.

Lietuvos užsienio reikalų ministras A.Ažubalis savo ruožtu pabrėžė, kad būtina skatinti ne tik verslo ryšius, bet ir žmogiškuosius ryšius. Pasak A.Ažubalio, reikia stengtis, kad Lietuvoje išaugtų Izraelio turistų skaičius.

„Svarbu galvoti, kaip padaryti, kad vietoje 4 tūkst. Izraelio turistų sulaukti 20, 25 ar 50 tūkst., kurie rastų čia ką pamatyti daugiau negu kokiuose Karibuose“, - sakė A.Ažubalis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.