Poetas Justinas Marcinkevičius, po patirtos traumos septintą parą gydomas ligoninėje, yra labai sunkios, bet stabilios būklės.

"Jo būklė stabiliai sunki lieka. Tas stabilumas sunkus, labai sunkus", - BNS antradienį sakė Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės Antrojo reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėja Danguolė Kaladienė.

Medikė sakė nedrįstanti prognozuoti, kaip poetui seksis sveikti.

"Nedrįstu prognozuoti. Kadangi būklė kiekvieną dieną yra vertinama ir sekama, jis prijungtas prie įvairiausių monitorių, ir pasakyti, kaip bus rytoj, aš šiandien nedrįstu", - dėstė D.Kaladienė.

Į ligoninę poetas paguldytas prieš savaitę dėl kaklo slankstelio lūžimo ir galvos smegenų traumos. J.Marcinkevičius buvo operuotas.

"Šiuo metu jis yra prijungtas prie kvėpavimo aparato, dirbtinės plaučių ventiliacijos", - antradienį sakė gydytoja.

Kaip skelbta žiniasklaidoje, poetas sunkią galvos smegenų traumą ir kaklo slankstelio lūžį per nelaimingą atsitikimą patyrė gruodžio 7-ąją savo namų laiptinėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.