XX amžiuje gimė daug stulbinamų technologinių naujovių. Automobiliai pakeitė įprastus žmogaus gyvenimo ir darbo būdus, internetas - žmogaus nuomonę apie informaciją, Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) nusiuntė žmogų į kosmosą. Tačiau kai kurie technologijų atradimai istorijos vadovėliuose aprašyti tikrai nebus, nes jie buvo per kvaili ir visai neverti ten patekti.

M3 automatas (1953 m.) , turintis išlenktą kulkos vamzdį, skirtą šaudyti į šonus. Tai – puikus ginklas, norintiems vadovautis principu: „pirma iššaukite, o po to pažiūrėkite, kur pataikėte“.
Krepšys (1963 m.), apsaugantis nuo plėšikų. Norint suklaidinti vagis, reikėjo truktelėti už grandinės ir iškrisdavo lagamino dugnas. Iškritę daiktai - visai nereikalingi jų šeimininkui, tačiau turėjo praversti vagišiui.
Hubbardo elektrometras (1968). Amerikos mokslinės fantastikos rašytojas ir scientologijos bažnyčios įkūrėjas L. Ron Hubbardas elektrometru matuoja, kiek skausmo augdamas patiria pomidoras. Jis padarė išvadą, jog pomidorai „klykia, kai bandome juos nulupti“.
Nešiojama suomiška sauna (1962 m.).
Daugiabučių namų gyventojai daugeliu atvejų neturėjo sodo, o jei parkas būdavo toli, jų vaikas negalėjo pasimėgauti grynu oru ir saulės atokaita. Chelsea kūdikių klubo nariai Londone 1937 m. gavo po vaiko narvelį. Jį buvo siūloma pritvirtinti lango išorėje. Įsivaizduokime, jog po keliasdešimties metrų aukštyje esančiu narvu yra judri ir triukšminga gatvė.
Londone laivybos parodoje 1927 m. pristatytas Laringofonas - aplinkos triukšmą pokalbio metu pašalinantis dabartinio telefono atitikmuo, perduodantis tik balso stygų vibraciją. Telefono ragelis buvo dedamas prie gerklės ar skruosto. Šis išradimas galėjo tikti vyrams, norintiems paerzinti savo žmonas.
Holivudo (JAV) išradėjas Joe Gilpinas 1948 m. pademonstravo paties sukurtą motorizuotą banglentę.
Zeus korporacijos prezidentas Robertas L. Sternas rūko naudodamasis lietingai dienai skirtu cigaretės laikikliu (1954 m.).
Inžinierius Haroldas Grahamas po raketinio diržo pristatymo (1961 m.).
Medaus (angl. honey) ir acto (angl. vinegar) mikstūros išradėjas Dr. DeForestas tvirtino (1959 m.), jog „Honegar“ yra senoviška priemonė nuo skausmo. Tačiau mišinio sudėtis verčia abejoti jo gydomosiomis savybėmis.
Goodyear“ padangų šviesoje moteris taisosi savo kojines. Padanga yra pagaminta iš vienalytės sintetinės gumos ir ryškiai apšviesta lempelių, primontuotų prie ratlankio (1961 m.).
Galvos apdangalas moterims, nenorinčioms nuplauti savo makiažo net duše (1970 m.).
Išradimas, padedantis iš karto surūkyti visą pakelį cigarečių (1955 m.).
Dailyraščio žaidimas, pristatytas 1955 m. Niujorke, Idealių žaislų kompanijos organizuotoje Išradėjo dienoje. Išties rašymas visais laikais buvo ir bus smagiausias vaikų užsiėmimas.
Mažas televizorius, sukurtas 1966 m.
Skraidanti platforma, išbandyta 1956 m.
Širdies ritmą mušančios dirbtinės krūtys, pristatytos 1963 m. Šiuo išradimu didžiavosi japonai, tvirtinę, jog naujasis prietaisas palengvins miego sutrikimų turinčių vaikų ir jų tėvų būtį.
Paukštžmogis Leo Valentinas 1955 m. pademonstravo skraidymo kostiumą. Deja, kitas jo kostiumo pristatymas buvo visai nesėkmingas: L. Valentinas iššoko iš lėktuvo, o jo apdaras nesuveikė taip, kaip tikėtasi. Išradėjas žuvo.
Vienos mokslininkas Clausas Cholzas sukonstravo robotą, kuris, jei šeimininkų nėra namuose, pakelia telefono ragelį. Deja, tai padaręs, robotas jį tiesiog laikydavo delne, nes šnekėti nebuvo išmokytas (1964 m.).
Ledo ritulio žaidėjas Jackas Milfordas 1937 m. parodė savo kurtą kūdikio nešioklę. Nuotraukoje užfiksuota, kaip išradėjas su žmona ir savo vaikeliu susirengė pačiužinėti ant ledo. Tąkart viskas baigėsi laimingai.
Jūriniai batai, 1962 m.
Akiniai - televizorius, pristatyti 1963 m.
Katės miaukimą imituojantis aparatas, pristatytas 1963 m. Buvo sakoma, kad tai – mechaninė katė, sumiaukianti 10 kartų per minutę, turinti raudonai žibančias akis. Šis prietaisas turėjo atbaidyti peles ir žiurkes.
Šunio pavadėlis, 1940 m.

Parengta pagal LIFE, http://sallyhanreck.com.