2014 m. balandžio 19 d., šeštadienis

Panevėžyje statomas dviračių sporto centras

2011-10-18
Rubrikose: Visuomenė » Lietuvos regionai  Visuomenė » Sporčiukas 
Dviračiai

Panevėžio valdžia žada išpildyti savo pažadus dviratininkėms - pradėta dviračių sporto centro statyba, pranešė savivaldybė.

"Tai labai svarbus miestui ir sporto mėgėjams projektas. Iki šiol ne tik Panevėžys, bet ir, ko gero, kiti šalies miestai neturėjo treko dviratininkų treniruotėms tinkamos sporto bazės", - sakė savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pasak jos, ne kartą yra tekę klausytis pagrįstų dviratininkų skundų. Pasaulį garsinančios ir jaunosios miesto dviratininkės treniruotėms ruošdavosi "Senvagės" pagrindinės mokyklos pusrūsyje.

"Mes jau seniai buvome skolingi dviratininkėms, kurios vežė mums medalius, garsino Panevėžį ir Lietuvą pasaulyje, o mes jas laikėme rūsiuose", - kalbėjo Sveikatos, sporto, socialinės paramos ir nevyriausybinių organizacijų komiteto pirmininkas Rimgaudas Pranas Misiūnas.

Pasak jo, Panevėžio miestas pagaliau galės išpildyti pažadus.

Dviračių sporto centras bus Panevėžio lengvosios atletikos maniežo priestatas. Statybai finansuoti 940 tūkst. litų skirti iš Valstybės investicijų programos.

"Šiuo metu yra vykdomos statybos, taičiau viskas priklauso nuo lėšų. Yra tokia sąlyga, kad lėšas reikia įsisavinti iki Naujųjų metų, todėl pagrindiniai darbai privalo būti atlikti iki to laiko", - sakė R.P.Misiūnas.

Darbus atlieka Panevėžio statybos trestas.

Kitąmet Panevėžyje vyks Europos elito treko čempionatas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Aurelija Stancikienė

Daug šnekame apie galimą Rusijos okupaciją, tačiau kam jai vargintis fiziškai – Lietuvoje susiklostė tokia pavojinga politinė praktika, kad užtenka Kremliui užverbuoti 5 Konstitucinio Teismo teisėjus ir tie išaiškins, ką tik nori, o Seimas tai priims už gryną pinigą. 

embrionas

Jei nėra jokio įtikinamo teisinio ar moralinio argumento negimusio kūdikio nelaikyti žmogumi, tai nėra ir jokio įtikinamo argumento, kodėl turėtų būti nepaisoma jo, kaip žmogaus, teisių. 

Angeliukai

Anoniminių alkoholikų narė Ona, šalia kitų su AA draugija susijusių akcentų, pasakoja, kokios priežastys gali priversti AA narį vėl pradėti gerti po keliolikos metų blaivybės ir ką vertėtų daryti, kad pavyktų išvengti tokios baigties.

Darius Kuolys

Ar tikrai Lietuva sėkmingai įveikė ekonominę krizę, jei per pastaruosius penkerius metus neteko beveik 230 000 gyventojų, iš jų – 10 000 dėl smurtinių mirčių? Prezidentės perrinkimo scenarijuje tokie klausimai tiesiog nenumatyti. 

Le Corbusier

Le Corbusier, Hitlerio ir Prancūzijos Vichy režimo istorija nėra nereikšmingas epizodas didžiojo architekto gyvenime. Gali būti, jog, tik žinant apie tuos metus, įmanoma iš tikrųjų suprasti, koks žmogus buvo Le Corbusier ir kas jį įkvėpė gigantiškiems kūriniams

Laisvės kovos rubrikos baneris sidebar