2014 m. rugpjūčio 20 d., trečiadienis

Panevėžyje statomas dviračių sporto centras

2011-10-18
Rubrikose: Visuomenė » Lietuvos regionai  Visuomenė » Sporčiukas 
Dviračiai

Panevėžio valdžia žada išpildyti savo pažadus dviratininkėms - pradėta dviračių sporto centro statyba, pranešė savivaldybė.

"Tai labai svarbus miestui ir sporto mėgėjams projektas. Iki šiol ne tik Panevėžys, bet ir, ko gero, kiti šalies miestai neturėjo treko dviratininkų treniruotėms tinkamos sporto bazės", - sakė savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pasak jos, ne kartą yra tekę klausytis pagrįstų dviratininkų skundų. Pasaulį garsinančios ir jaunosios miesto dviratininkės treniruotėms ruošdavosi "Senvagės" pagrindinės mokyklos pusrūsyje.

"Mes jau seniai buvome skolingi dviratininkėms, kurios vežė mums medalius, garsino Panevėžį ir Lietuvą pasaulyje, o mes jas laikėme rūsiuose", - kalbėjo Sveikatos, sporto, socialinės paramos ir nevyriausybinių organizacijų komiteto pirmininkas Rimgaudas Pranas Misiūnas.

Pasak jo, Panevėžio miestas pagaliau galės išpildyti pažadus.

Dviračių sporto centras bus Panevėžio lengvosios atletikos maniežo priestatas. Statybai finansuoti 940 tūkst. litų skirti iš Valstybės investicijų programos.

"Šiuo metu yra vykdomos statybos, taičiau viskas priklauso nuo lėšų. Yra tokia sąlyga, kad lėšas reikia įsisavinti iki Naujųjų metų, todėl pagrindiniai darbai privalo būti atlikti iki to laiko", - sakė R.P.Misiūnas.

Darbus atlieka Panevėžio statybos trestas.

Kitąmet Panevėžyje vyks Europos elito treko čempionatas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • komentarų RSS
  • spausdinti

REKOMENDUOJAME

Rašytojas Etgaras Keretas

Empatijos jausmas ir kritinis mąstymas – Izraelio rašytojo Etgaro Kereto manymu, šie elementai visada grindė judėjiškos kultūros vertybinį pamatą. Šiame pokalbyje jis pasakoja apie susiskaldžiusią Izraelio visuomenę, išnykusį debatų meną ir fundamentalistų cinizmą.

Donatas Puslys

Partizanų istorija yra ne neapykantos, o meilės drama. Ne veltui pats J. Lukša juokavo turįs dvi žmonas – Lietuvą ir Nijolę. Meilė Lietuvai, jos žmonėms, gimtajai žemei buvo tai, kas vedė partizanus į priekį.

Izraelis

Išpuoliai ir protestai nėra tik paprastas atsakas į konfliktą Gazoje, o veikiau ta neapykantos kupina kalba ir smurtiniai išpuoliai yra išraiška gilesnio ir labiau paplitusio antisemitizmo, kurį kursto įvairiausi veiksniai ir kuris augo per pastarąjį dešimtmetį.

Mosulas

Senojo Testamento žemėse gyvenanti pavojuje atsidūrusi religinė mažuma yra naikinama brutalios Islamiškosios valstybės, rašo „Foreign Policy“ žurnalistė Sophie Cousins.

Maskvos šiuolaikinio meno bienalė

Vokiečių kuratorius Kasparas Königas ir latvių smuikininkas Gidonas Kremeris diskutuoja apie tai, ar Vladimiro Putino valdomoje Rusijoje gali būti kuriamas ir pristatomas vakarietiškas menas.

Laisvės kovos rubrikos baneris sidebar