2014 m. rugsėjo 3 d., trečiadienis

Panevėžyje statomas dviračių sporto centras

2011-10-18
Rubrikose: Visuomenė » Lietuvos regionai  Visuomenė » Sporčiukas 
Dviračiai

Panevėžio valdžia žada išpildyti savo pažadus dviratininkėms - pradėta dviračių sporto centro statyba, pranešė savivaldybė.

"Tai labai svarbus miestui ir sporto mėgėjams projektas. Iki šiol ne tik Panevėžys, bet ir, ko gero, kiti šalies miestai neturėjo treko dviratininkų treniruotėms tinkamos sporto bazės", - sakė savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pasak jos, ne kartą yra tekę klausytis pagrįstų dviratininkų skundų. Pasaulį garsinančios ir jaunosios miesto dviratininkės treniruotėms ruošdavosi "Senvagės" pagrindinės mokyklos pusrūsyje.

"Mes jau seniai buvome skolingi dviratininkėms, kurios vežė mums medalius, garsino Panevėžį ir Lietuvą pasaulyje, o mes jas laikėme rūsiuose", - kalbėjo Sveikatos, sporto, socialinės paramos ir nevyriausybinių organizacijų komiteto pirmininkas Rimgaudas Pranas Misiūnas.

Pasak jo, Panevėžio miestas pagaliau galės išpildyti pažadus.

Dviračių sporto centras bus Panevėžio lengvosios atletikos maniežo priestatas. Statybai finansuoti 940 tūkst. litų skirti iš Valstybės investicijų programos.

"Šiuo metu yra vykdomos statybos, taičiau viskas priklauso nuo lėšų. Yra tokia sąlyga, kad lėšas reikia įsisavinti iki Naujųjų metų, todėl pagrindiniai darbai privalo būti atlikti iki to laiko", - sakė R.P.Misiūnas.

Darbus atlieka Panevėžio statybos trestas.

Kitąmet Panevėžyje vyks Europos elito treko čempionatas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Rytis Juozapavičius

Lietuviška žiniasklaida krypstą į gerąją pusę, tačiau vis dar mažai skiria dėmėsio klaidų taisymui. Priešingai nei Vakarų žiniasklaida. Ten įprasta taisyti klaidas ir taip užtikrinti kokybišką žiniasklaidą, – taip teigia buvęs žurnalistas, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus direktorius, dabartinis seminarų konsultantas – Rytis Juozapavičius. 

Antikinė skulptūra

1900 metais daugelis Vakarų gyventojų jautė didžiulį pasididžiavimą savo civilizacija. Šiandien šio jausmo nebeliko. Kodėl? Mūsų nuomone, priežasčių reikia ieškoti ne išorėje, bet viduje.

Kimštas

Prieš keturis dešimtmečius, gūdžiais sovietinės okupacijos metais, Vilniuje mirė dvasinių ir fizinių kančių palaužtas Jonas Kimštas – vienas iš pagrindinių ginkluoto antisovietinio pasipriešinimo organizatorių Rytų Aukštaitijoje, Vytauto apygardos ir Karaliaus Mindaugo srities partizanų vadas.

visos rugpjūčio knygos vaikams

Nauji mokslo metai jau visai čia pat. Kiek knygų per vasarą perskaitė jūsų vaikai? – šį klausimą, turbūt, išgirsite iš lietuvių kalbos mokytojos, klasės auklėtojos ar bibliotekininkės. Gal ir gerai – tai priverčia vis ir vis galvoti apie knygas, rinktis, ieškoti man, mano vaikui tinkančios, įtraukiančios, sujudinančios knygos...

Leonidas Donskis

Baltijos kelias, kuris įvyko prieš 25-erius metus, man regis, buvo vienas iš labai svarbių europinių įvykių. Gal šiandien mums atrodo, kad jis yra truputėlį paženklintas ano meto dalykų, kurie senstelėję

Laisvės kovos rubrikos baneris sidebar