2014 m. liepos 24 d., ketvirtadienis

Panevėžyje statomas dviračių sporto centras

2011-10-18
Rubrikose: Visuomenė » Lietuvos regionai  Visuomenė » Sporčiukas 
Dviračiai

Panevėžio valdžia žada išpildyti savo pažadus dviratininkėms - pradėta dviračių sporto centro statyba, pranešė savivaldybė.

"Tai labai svarbus miestui ir sporto mėgėjams projektas. Iki šiol ne tik Panevėžys, bet ir, ko gero, kiti šalies miestai neturėjo treko dviratininkų treniruotėms tinkamos sporto bazės", - sakė savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pasak jos, ne kartą yra tekę klausytis pagrįstų dviratininkų skundų. Pasaulį garsinančios ir jaunosios miesto dviratininkės treniruotėms ruošdavosi "Senvagės" pagrindinės mokyklos pusrūsyje.

"Mes jau seniai buvome skolingi dviratininkėms, kurios vežė mums medalius, garsino Panevėžį ir Lietuvą pasaulyje, o mes jas laikėme rūsiuose", - kalbėjo Sveikatos, sporto, socialinės paramos ir nevyriausybinių organizacijų komiteto pirmininkas Rimgaudas Pranas Misiūnas.

Pasak jo, Panevėžio miestas pagaliau galės išpildyti pažadus.

Dviračių sporto centras bus Panevėžio lengvosios atletikos maniežo priestatas. Statybai finansuoti 940 tūkst. litų skirti iš Valstybės investicijų programos.

"Šiuo metu yra vykdomos statybos, taičiau viskas priklauso nuo lėšų. Yra tokia sąlyga, kad lėšas reikia įsisavinti iki Naujųjų metų, todėl pagrindiniai darbai privalo būti atlikti iki to laiko", - sakė R.P.Misiūnas.

Darbus atlieka Panevėžio statybos trestas.

Kitąmet Panevėžyje vyks Europos elito treko čempionatas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • komentarų RSS
  • spausdinti

REKOMENDUOJAME

Daudimai

Pripažinti autoritetą, reiškia pripažinti tam tikrą prigimtinės teisės pavidalą, įsitikinimą, kad pasaulis turi vidinę logiką. Šią logiką mums padeda atskleisti protas. Tačiau pro akis prasprūsta daugybė detalių...

Palestina

Tai, kas šiuo metu vyksta Gazoje, aš pavadinčiau „collective punishment“ arba kitaip -civilių gyventojų, kurie neturi pasirinkimo – veltis į šį konfliktą ar ne – žudymu.

Dainius Pavalkis

Dėkoju už diskusijos iniciatyvą. Džiaugiuosi, kad švietimo reikalai rūpi vis didesnei mūsų visuomenės daliai. Mėginsiu ne tiek polemizuoti, kiek atsakyti į svarstomus klausimus.

Caritas, benamiai gyvoji biblioteka „Benamystė iš arti“.

Mano vardas Solveiga. Man 30 metų. Mamai, kai ji mirė, buvo vos 23-eji, o man 2 metukai. Savo mamos neprisimenu. Brolis ir sesuo pasakojo, kad ji buvusi labai gera, bet gėrė. Kai laukėsi manęs, dažnai išgerdavo. 

Linas Kukuraitis

Paslaugos vargstantiems dažnai yra šaltos, anonimiškos, jos neguodžia. Mes svajojame apie buvimą kartu, apie artumą. Svajojame, kad tai taptų žmonių vis didesnio įgalinimo erdvė. 

Laisvės kovos rubrikos baneris sidebar