Klaipėdos universitetas kviečia į „Atvirų durų dieną“
Jau lapkričio 26 d. Klaipėdos universitetas rengia „Atvirų durų dienas“ į kurias kviečia moksleivius ir jų tėvelius susipažinti su Klaipėdos universitetu ir studijų galimybėmis šioje Alma Mater.
Taip pat kviečiami ir studentai besidomintys tęstinėmis studijomis ir galimybe studijuoti antroje (magistro) studijų pakopoje, visi besidomintys įvairiais mokymo kursais, bendradarbiavimo galimybėmis.
Renginio trukmė 10.00–14.00 val. (fakultetai ir institutai prisistatinės jiems skirtuose stenduose, fakultetų ir institutų atstovai tiesiogiai bendraus su būsimais studentais).
Renginio programa
10.00 val. Renginio atidarymas. Klaipėdos universitetą pristato studijų prorektorius prof. V. Laurėnas.
10.30 val. Prisistato Gamtos ir matematikos mokslų fakultetas.
10.40 val. Prisistato Humanitarinių mokslų fakultetas.
10.50 val. Prisistato Jūreivystės institutas.
11.00 val. Prisistato Jūrų technikos fakultetas.
11.10 val. Prisistato Menų fakultetas.
11.20 val. Prisistato Pedagogikos fakultetas.
11.30 val. Prisistato Socialinių mokslų fakultetas.
11.40 val. Prisistato Sveikatos mokslų fakultetas.
11.50 val. Prisistato Tęstinių studijų institutas.
12.00 val. Prisistato Klaipėdos universiteto Studentų sąjunga.
Renginys vyks Herkaus Manto g. 84, naujajame Klaipėdos universiteto auditorijų ir konferencijų salės korpuse „Aula Magna“.






















































