ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akademinė bendruomenė: už vienybę
Lapkričio 17-ąją ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akademinė bendruomenė susibūrė paminėti Tarptautinę Studentų dieną, vienijančią viso pasaulio studentus.
Universitetas, turtingas kultūrine įvairove, drąsiai jungiasi prie dienos, raginančios pamiršti kalbos, rasės ar tradicijų skirtumus ir prisiminti šios šventės ištakas. „Tarptautinė Studentų diena – ypatinga šventė. Prieš daugiau nei 70 metų subūrusi studentus kovoti prieš fašizmo šmėklą, ji kasmet kviečia mus prisiminti, kas mes, studentai, esame, kodėl esame ir kaip galime pakeisti aplink mus esantį pasaulį“, - mintimis dalijasi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybės prezidentė Gintarė Alaburdaitė. „Šie klausimai ypač aktualūs dabar, kai Europą drebina studentų protestai, o ir Lietuvoje vyksta reikšmingos aušktojo mokslo reformos. Linkiu kiekvienam studentui nuolat kelti klausimus, ieškoti geresnių sprendimų, griauti nusistovėjusias dogmas ir suprasti, kad studentai yra didžiulė jėga ir kiekvienos visuomenės ateitis.“
Paskaitas universitete netikėtai nutraukė signalizacija, o visi dėstytojai pakvietė studentus išbėgti į lauką, sustoti bendrai nuotraukai ir taip pasveikinti visus Lietuvos studentus su jų diena.





















































