Kaune – filmo apie Holokaustą Lietuvoje premjera
Lapkričio 23 d., trečiadienį, 17 val. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12 , Kaunas) įvyks garsaus Rusijos režisieriaus Jevgenijaus Cymbalo dokumentinio filmo „Sąsiuvinis iš sudeginto geto“ apie Holokaustą Lietuvoje premjera.
Filmas buvo sukurtas pagal paauglės Kauno geto kalinės Tamaros Lazersonaitės dienoraštį. Tamara savo dienoraštį pradėjo rašyti dvylikos metų, ir baigė, kai jai buvo keturiolika. Tai dveji jos gyvenimo metai gete. Šiandien jai – aštuoniasdešimt. Gyvena Haifoje, Izraelyje.
Filmas apdovanotas specialiu VII Tarptautinio televizijos festivalio „Pobedim Vmeste“ diplomu (Sevastopolis, Ukraina) ir II pagrindiniu prizu VIII tarptautiniame kino festivalyje (Santorinas, Graikija).
Filmą pristatys jo režisierius Jevgenijus Cymbalas.
Įėjimas nemokamas.

















































