2014 m. balandžio 19 d., šeštadienis

Cerebrinis paralyžius – Dievo meilės pamokos

2011-12-30
Rubrikose: Gamta ir sveikata » Sveikata  Multimedija » Video 

Pasaulyje nėra vienodų žmonių, tačiau visi sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą. Nepaisydami to, dažnai bijome ir atstumiame artimą, turintį kitokių  bruožų nei mes patys. Jaučiamės nedrąsiai šalia to, ko nepažįstame. Apie negalią iki šiol vengiama kalbėti.

Laidoje išgirsime tris istorijas vaikų, atėjusių į pasaulį su cerebriniu paralyžiumi. Jų  gyvenimai kupini kančios ir vilties, rūpesčių ir svajonių, ašarų ir juoko – tokie, kaip ir mūsų visų. Prisilietus prie konkrečių šeimų istorijų, kaip vaškas ištirpsta sienos, ir meilė nugali baimę. Iš tiesų šie vaikai kiekvienam iš mūsų yra tikra Dievo meilės mokykla – galimybė priimti žmogų, su kuriuo bendrauti vartotojiško pasaulio matais neapsimoka, ir atrasti, jog skirtingumai yra tikrasis mūsų visuomenės turtas. Kviečiame ir jus susipažinti su Vilūnės, Danieliaus ir Godos – vaikų, kurie turi cerebrinį paralyžių, istorijomis. 

Laida remiama iš lėšų, skirtų Nacionalinės demografinės politikos strategijos šeimos gerovės 2011 m. priemonių plano įgyvendinimui.

Bernardinai.TV

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (5)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

REKOMENDUOJAME

taip ir ne

Trumpučiai žodžiai „taip“ ir „ne“ augant tampa vis galingesni. Šiandien dažnam mūsų drąsa, iššūkiai, laisvė bei atvirumas gyvenimo patirčiai asocijuojasi su žodeliu „taip“. O koks yra „ne“? 

Markas Stevensonas

Sokratas baiminosi, kad rašytinis žodis sunaikins žmogaus intelektą ir prisiminimus, bet aš šios minties teisingumu įsitikinau tik perskaitęs kai kurių politikų memuarus...

Ortoreksija 2

Posakis „Sveikame kūne – sveika siela“ – tai perfrazuota antikinio romėnų poeto Juvenalio ištarmė, kuri iš tiesų skamba taip: „Patariu melsti, kad sveikame tavo kūne sveikas būtų ir protas.“

Jerome Lejeune

Dakataras Jerome‘as Lejeune‘as  buvo ne tik medikas ir mokslininkas, vadinamas moderniosios genetikos tėvu, bet visų pirma – tikėjimo, pagarbos žmogaus gyvybei ir jo orumui bei tiesios ieškojimo moksle pavyzdys.

Dauno sindromas

Dauno sindromo diagnozė nepaverčia žmogaus ligoniu. Dauno sindromas – tai genetinė būklė, bet ne liga. Turintieji Dauno sindromą labiausiai išiskiria savo meile, užuojauta, atvirumu, noru padėti, intuicija ir kūrybiškumu.

PARTNERIAI

BEF

Judėjimas „Už gamtą“

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Lututė

Bird pix

Žurnalas „Miškai“

VGTU žurnalas „Sapere Aude“

EkoDiena

Ekoidejos.lt

Quo Vadis LT- Kelionių ir renginių organizatorius

NUORODOS