2014 m. liepos 23 d., trečiadienis

Laima Bendoraitytė. Džiaugsmas būti krikščionimi

2012-01-25
Rubrikose: Religija » Komentarai ir pokalbiai  Multimedija » Video  LUX/jauniems » Tikiu 
Laima Bendoraitytė

Evgenios Levin nuotrauka

Ką šiandien reiškia būti krikščionimi, kaip juo išlikti kiekvienoje kasdienėje situacijoje, su „Bernardinai TV“ pasidalinti ir papasakoti sutiko jaunatvišku džiaugsmu trykštanti Laima Bendoraitytė. Ji niekada neabejojo, jog Dievas yra, tačiau tikrąjį, gyvąjį tikėjimą per gospel muziką sako atradusi tik paskutiniais metais mokykloje.

Laima baigė teisės studijas, dirba valstybinėje institucijoje, tačiau nenustoja klausti Dievo, kur jos tikrasis pašaukimas ir paskirtasis kelias. Kaip pati mergina sako, atsivertimas pakeitė požiūrį į daugelį dalykų – visur pradėjo ieškoti kitokios prasmės – tiek darbinėje veikloje, tiek kasdienėse gyvenimo smulkmenose, tiek santykiuose su kitais žmonėmis.

Paklausta, kodėl gi tuomet kiti žmonės nepamato Kristaus, pašnekovė atsako, jog negali prie žmogaus prieiti ir pirštu parodyti į Kristų – Jį galima atskleisti tik per savo pavyzdį, gyvenimo pasikeitimą ir taip paskatinti kitą ieškoti tiesos. „Kai žmonės tavyje mato džiaugsmą – ateina ir klausia: „Kodėl tu toks laimingas?“ – laidoje dalijasi Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios bendruomenės narė Laima Bendoraitytė.

Bernardinai.TV

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (8)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Kun. Ričardas Doveika

Nuoširdžiai patariu, kad, turėdami klausimų ar neaiškumų, nesivadovaukite principu „girdėjau ir sakė, jog neįmanoma“, o ateikite pas savo parapijos kunigą ir gausite visą reikalingą informaciją bei pagalbą.

Caritas, benamiai gyvoji biblioteka „Benamystė iš arti“.

Mano vardas Solveiga. Man 30 metų. Mamai, kai ji mirė, buvo vos 23-eji, o man 2 metukai. Savo mamos neprisimenu. Brolis ir sesuo pasakojo, kad ji buvusi labai gera, bet gėrė. Kai laukėsi manęs, dažnai išgerdavo. 

Dr hab. Piotr kieniewicz MIC

NaProTechnologija (arba Natūrali prokreacinė technologija) yra paprasčiausiai gera ginekologija. Ji prasideda nuo geros diagnozės, o paskui vyksta sunkus darbas, siekiant pašalinti pačią nevaisingumo priežastį.

skyrybos

Stengdamiesi suprasti bažnytinę praktiką ir neidami Komunijos, partneriai savaip liudija santuokos neišardomumą.

popiežius

„Galiu pasakyti tik tiek, kad komunistai pavogė vėliavą: vargšų vėliava yra krikščionių. Neturtas yra Evangelijos centre“.