2014 m. balandžio 18 d., penktadienis

Laima Bendoraitytė. Džiaugsmas būti krikščionimi

2012-01-25
Rubrikose: Religija » Komentarai ir pokalbiai  Multimedija » Video  LUX/jauniems » Tikiu 
Laima Bendoraitytė

Evgenios Levin nuotrauka

Ką šiandien reiškia būti krikščionimi, kaip juo išlikti kiekvienoje kasdienėje situacijoje, su „Bernardinai TV“ pasidalinti ir papasakoti sutiko jaunatvišku džiaugsmu trykštanti Laima Bendoraitytė. Ji niekada neabejojo, jog Dievas yra, tačiau tikrąjį, gyvąjį tikėjimą per gospel muziką sako atradusi tik paskutiniais metais mokykloje.

Laima baigė teisės studijas, dirba valstybinėje institucijoje, tačiau nenustoja klausti Dievo, kur jos tikrasis pašaukimas ir paskirtasis kelias. Kaip pati mergina sako, atsivertimas pakeitė požiūrį į daugelį dalykų – visur pradėjo ieškoti kitokios prasmės – tiek darbinėje veikloje, tiek kasdienėse gyvenimo smulkmenose, tiek santykiuose su kitais žmonėmis.

Paklausta, kodėl gi tuomet kiti žmonės nepamato Kristaus, pašnekovė atsako, jog negali prie žmogaus prieiti ir pirštu parodyti į Kristų – Jį galima atskleisti tik per savo pavyzdį, gyvenimo pasikeitimą ir taip paskatinti kitą ieškoti tiesos. „Kai žmonės tavyje mato džiaugsmą – ateina ir klausia: „Kodėl tu toks laimingas?“ – laidoje dalijasi Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios bendruomenės narė Laima Bendoraitytė.

Bernardinai.TV

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (8)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Velyknaktis Klaipėda

Didžiojo tridienio ir VELYKŲ iškilmių pamaldų Lietuvos vyskupijų parapijose tvarkaraščiai. Kviečiame dalyvauti.

Palendrių vienuolynas

„Magnificat vaikams“ kelis klausimus apie gyvenimą benediktinų vienuolyne uždavė tėvui Kazimierui, Palendrių benediktinų vienuolyno priorui.

Kryžių kalnas, jubiliejus 2010 m. liepos 5 d.

Didįjį penktadienį nuo ankstyvosios krikščionybės laikų minimi Kristaus kančios ir mirties įvykiai, sekant Evangelijos pagal Joną chronologija.

Paskutinė vakarienė. Kojų plovimas

Didysis ketvirtadienis atveria Velykų tridienio – Kristaus kančios ir prisikėlimo minėjimo duris. Šią dieną minima Eucharistijos įsteigimo ir kunigystės šventė.

Mons. Gintaras Grušas

Diskusijos apie mokyklą, jos vietą visuomenėje, bendruomenės santykius ir bendradarbiavimo iššūkius netyla ne tik mokytojų kambariuose, bet ir viešoje erdvėje.