2014 m. rugpjūčio 27 d., trečiadienis
MENŲ TERAPIJOS CENTRAS SKELBIA REGISTRACIJĄ, KVIEČIAME Į ATVIRŲ DURŲ DIENĄ RUGSĖJO 9 D. 17.00-20.00 VAL Dėmesio! Žurnalo "Kelionė su Bernardinai.lt" trečiasis šių metų numeris pasirodys Rugsėjo 10-15 dienomis. Laukiame

Laima Bendoraitytė. Džiaugsmas būti krikščionimi

2012-01-25
Rubrikose: Religija » Komentarai ir pokalbiai  Multimedija » Video  LUX/jauniems » Tikiu 
Laima Bendoraitytė

Evgenios Levin nuotrauka

Ką šiandien reiškia būti krikščionimi, kaip juo išlikti kiekvienoje kasdienėje situacijoje, su „Bernardinai TV“ pasidalinti ir papasakoti sutiko jaunatvišku džiaugsmu trykštanti Laima Bendoraitytė. Ji niekada neabejojo, jog Dievas yra, tačiau tikrąjį, gyvąjį tikėjimą per gospel muziką sako atradusi tik paskutiniais metais mokykloje.

Laima baigė teisės studijas, dirba valstybinėje institucijoje, tačiau nenustoja klausti Dievo, kur jos tikrasis pašaukimas ir paskirtasis kelias. Kaip pati mergina sako, atsivertimas pakeitė požiūrį į daugelį dalykų – visur pradėjo ieškoti kitokios prasmės – tiek darbinėje veikloje, tiek kasdienėse gyvenimo smulkmenose, tiek santykiuose su kitais žmonėmis.

Paklausta, kodėl gi tuomet kiti žmonės nepamato Kristaus, pašnekovė atsako, jog negali prie žmogaus prieiti ir pirštu parodyti į Kristų – Jį galima atskleisti tik per savo pavyzdį, gyvenimo pasikeitimą ir taip paskatinti kitą ieškoti tiesos. „Kai žmonės tavyje mato džiaugsmą – ateina ir klausia: „Kodėl tu toks laimingas?“ – laidoje dalijasi Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios bendruomenės narė Laima Bendoraitytė.

Bernardinai.TV

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (8)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

meilė

Bet kas gi ta meilė? Apie ką čia kalbama? Šiuolaikinėje kalboje meilė — tai emocija, šiltas jausmas, kurį mes jaučiame kitam žmogui. Kaip ir kitas emocijas, mums sunku ją kontroliuoti, ir todėl meilės įsakymas skamba keistai.

Skarulių bažnyčia

Skarulių Šv. Onos bažnyčia, dabar kukliai prisiglaudusi Jonavos pakraštyje, tarp kelių benykstančio kaimo trobų, yra viena įdomiausių Lietuvoje tiek savo istorija, tiek architektūra. 

Augustinas iš Hipono

Antroje 161-osios homilijos „Prieš svetimavimą“ dalyje šv. Augustinas atkreipia dėmesį į žmogiškos baimės fenomeną, kviesdamas keisti jo logiką. Pasak jo, bijoti reikia ne kito žmogaus elgesio savęs atžvilgiu, bet to, kaip pats elgiesi su savimi.

kryžius

Siūlome laikraščio „Le Figaro“ interviu su kunigu Pierre‘u-Hervé Grosjeanu, Saint Cyr l’Ecole parapijos klebonu ir Versalio diecezijos komisijos „Etika ir Politika“ generaliniu sekretoriumi, neseniai parašiusiu ir publikavusiu knygą „Mylėti tiesoje“ („Aimer en Verité“) (Artège, 2014), vienu iš tinklaraščio Padreblog steigėjų.

kalnas

Kodėl tuoktis Bažnyčioje yra teisinga ir gražu? Kaip pasiruošti tokiam svarbiam žingsniui? Ko reikia, kad jis taptų didžiausiu gyvenimo turtu? Pabandykime kartu tai apsvarstyti.