2014 m. liepos 30 d., trečiadienis

Šventadienio mintys. Plaukti prieš srovę

2012-01-30
Rubrikose: Religija » Komentarai ir pokalbiai  Multimedija » Video  LUX/jauniems » Tikiu 

Lietuvos televizijos laidos „Šventadienio mintys“ kūrėjai vienai iš laidų temą pasirinko pagal „Bernardinai.lt“ vyriausiojo redaktoriaus Andriaus Navicko neseniai išleistos knygos „Laiškai plaukiantiems prieš srovę“ pavadinimą.

Ką šiandien reiškia „plaukti prieš srovę“, laidoje kalba knygos autorius, filosofijos daktaras Andrius Navickas, taip pat atsakyti bando praeiviai Vilniaus gatvėse.

LRT logotipas

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (17)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Richard Dawkins

Teologijos mokslų daktaras Williamas Newtonas atskleidžia pamatinius filosofinius trūkumus Richardo Dawkinso argumentuose prieš Dievo egzistenciją.

Pranciškonai Jeruzalėje

Krikščionių bendruomenės nėra izoliuotos – esame konteksto dalis. Tad net jei mūsų čionykštės misijos turinys išlieka tas pats – šventosios vietos bei krikščionių bendruomenės – būdai, kaip ją įgyvendiname, keičiasi priklausomai nuo galvosenos ir laiko tarpsnių

tėvystė

Kodėl Biblija, aiškindama žmogaus santykį su Dievu, pasirenka tą modelį – Tėvo ir vaikų? Tai juk ne epizodiškas priminimas, o svarbi Evangelijos tema. Evangelijos prasmė – meilė – perteikiama kaip Tėvo meilė. 

Kun. Ričardas Doveika

Nuoširdžiai patariu, kad, turėdami klausimų ar neaiškumų, nesivadovaukite principu „girdėjau ir sakė, jog neįmanoma“, o ateikite pas savo parapijos kunigą ir gausite visą reikalingą informaciją bei pagalbą.

Caritas, benamiai gyvoji biblioteka „Benamystė iš arti“.

Mano vardas Solveiga. Man 30 metų. Mamai, kai ji mirė, buvo vos 23-eji, o man 2 metukai. Savo mamos neprisimenu. Brolis ir sesuo pasakojo, kad ji buvusi labai gera, bet gėrė. Kai laukėsi manęs, dažnai išgerdavo.