2014 m. liepos 25 d., penktadienis

Šventadienio mintys. Plaukti prieš srovę

2012-01-30
Rubrikose: Religija » Komentarai ir pokalbiai  Multimedija » Video  LUX/jauniems » Tikiu 

Lietuvos televizijos laidos „Šventadienio mintys“ kūrėjai vienai iš laidų temą pasirinko pagal „Bernardinai.lt“ vyriausiojo redaktoriaus Andriaus Navicko neseniai išleistos knygos „Laiškai plaukiantiems prieš srovę“ pavadinimą.

Ką šiandien reiškia „plaukti prieš srovę“, laidoje kalba knygos autorius, filosofijos daktaras Andrius Navickas, taip pat atsakyti bando praeiviai Vilniaus gatvėse.

LRT logotipas

Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (17)
  • komentarų RSS
  • spausdinti

RENGINIAI

REKOMENDUOJAME

Kun. Ričardas Doveika

Nuoširdžiai patariu, kad, turėdami klausimų ar neaiškumų, nesivadovaukite principu „girdėjau ir sakė, jog neįmanoma“, o ateikite pas savo parapijos kunigą ir gausite visą reikalingą informaciją bei pagalbą.

Caritas, benamiai gyvoji biblioteka „Benamystė iš arti“.

Mano vardas Solveiga. Man 30 metų. Mamai, kai ji mirė, buvo vos 23-eji, o man 2 metukai. Savo mamos neprisimenu. Brolis ir sesuo pasakojo, kad ji buvusi labai gera, bet gėrė. Kai laukėsi manęs, dažnai išgerdavo. 

Dr hab. Piotr kieniewicz MIC

NaProTechnologija (arba Natūrali prokreacinė technologija) yra paprasčiausiai gera ginekologija. Ji prasideda nuo geros diagnozės, o paskui vyksta sunkus darbas, siekiant pašalinti pačią nevaisingumo priežastį.

skyrybos

Stengdamiesi suprasti bažnytinę praktiką ir neidami Komunijos, partneriai savaip liudija santuokos neišardomumą.

popiežius

„Galiu pasakyti tik tiek, kad komunistai pavogė vėliavą: vargšų vėliava yra krikščionių. Neturtas yra Evangelijos centre“.