Kristinos Bidočiūtės nuotrauka

Kovo 22 d., ketvirtadienį, 18 val. Šv. Teresės bažnyčios kriptoje įvyks „Pož(i)eminiai skaitymai: trečiasis sakramentas“.

Pož(i)emyje Jums vaidentis žada:

Domantas Razauskas, Gytis Norvilas, Kęstutis Navakas, Akvilė Žilionytė, Vytautas Stankus, Ernestas Noreika, Birutė Grašytė, Karolis Klimas, Mantas Balakauskas, Nerijus Cibulskas, Deimantė Bandzevičiūtė, Tomas Petrulis ir kt.

Muzikos garsais dalinsis – Eglė Sirvydytė

Renginio eigą prižiūrės – Saulius Vasiliauskas

---

Draugijos „Literatų arka“ trečius metus organizuojami skaitymai, jungiantys jaunųjų kūrėjų, studijuojančių įvairiose universitetuose bendruomenę, viliasi sutvirtinti idėją ir užimti nedidelę, bet reikšmingą vietą Vilniaus kultūros žemėlapyje.  Istorija byloja, kad kartu su jaunaisiais skaitymuose dalyvavo ir šiuolaikinėje lietuvių literatūroje savitą žymą paliekantys rašytojai: Donatas Petrošius, Rimvydas Stankevičius, Benediktas Januševičius, Aušra Kaziliūnaitė, Antanas Šimkus, Sara Poisson, Gintaras Bleizgys ir kt. Kasmet tekstus papuošdavo ir muzika: Simonos Smirnovos džiazas, „23 ąžuolo”, Justino Narvido ir kitų bardų gitaros akordai.Vienas renginio organizatorių, Saulius Vasiliauskas teigia: „Mitas apie neskaitančią visuomenę laužomas kasmet, kai požemį užpildo poezijos ir prozos klausytojų minia. Gerai įsižiūrėjus šių žmonių veiduose galima pamatyti pozityvią lietuvių kultūros ir literatūros ateitį.“ Kviečiame nepraleisti veltui ketvirtadienio vakaro ir atverti duris į tekstais ir neeiline Eglės Sirvydytės muzika pripildytą požemį. Išklausius paskutinius garsus už durų žada pasirodyti ir taip laukiamas Pavasaris.