Gintaras Aleknonis. Ačiū tiems, kurie išgirdo. – Vilnius: VšĮ Bernardinai.lt, 2012. – 432 p.

Serijoje „Bernardinai.lt biblioteka“ – naujas leidinys – apžvalgininko Gintaro Aleknonio komentarai.

Gintaro Aleknonio komentarai – neįkainojamas Lietuvos politinio gyvenimo 2005–2010 metais dienoraštis. Jame lyg veidrodyje išvystame mūsų laisvės klajones, turime galimybę naujai pažvelgti į vėl ir vėl sugrįžtančias politines dilemas. Vis dar mokomės būti savo valstybės šeimininkais, mokomės laisvės ir atsakomybės. Sąžiningos ir nuoseklios G. Aleknonio įžvalgos – svarbus dialogo partneris, primenantis, kad valstybės kūrimas – tai kasdienis darbas, taip pat ir tai, kad be tvirtų vertybinių pamatų politinis gyvenimas tėra tik nendrė, lankstoma permainingo vėjo.

Interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyr. redaktorius Andrius Navickas

Ši knyga – tai savotiška šešerių metų Lietuvos gyvenimo kronika. Tai subjektyvus pasakojimas, primenantis, ką per tą laiką padarėme, ko pasiekėme, kur klydome. Galbūt ir pasimokėme. Džiaugiuosi, kad galėjau apie visa tai rašyti.

Priimkite šiuos komentarus, kaip nenuilstantį tiesos ieškojimą. Jis tęsiasi ir toliau. Šioje kelionėje svarbu retsykiais atsigręžti atgal, prisiminti, kas buvo sakoma vakar, prieš metus ar dar seniau. Viliuosi, kad ši knyga ir Jums padės kiek naujai pažvelgti į tai, kas šiandien vyksta Lietuvoje.

Gintaras Aleknonis

Pokalbis su autoriumi

Knygą galima įsigyti čia