Vienuolika su puse metų grojusi žinomiausia Lietuvos krikščioniška roko grupė GYVAI kviečia į atsisveikinimo koncertą, kuris vyks kovo 1 d.

Per savo ilgą veiklą grupė daug koncertavo Lietuvoje ir užsienyje bei išleido keturis albumus: „GYVAI“, „91“, „Me without You“ ir „-/+”.

Grupė pelnė ne vieną alternatyvios muzikos apdovanojimą, tarp kurių 2005 metais laimėtas konkursas „M.P.zona“, 2006 m. Lietuvos Alternatyviosios muzikos apdovanojimuose A.LT – „Tautos balso“ nominacija ir kt.

Buvo pripažinti ir jų muzikiniai vaizdo klipai: 2009 m. GYVAI klipas „Me Without You“ užėmė 2-ą vietą MTV Baltic geriausio lietuviško metų vaizdo klipo apdovanojimuose, o 2012 m. dainos „WHY“ vaizdo klipas alternatyviosios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė išrinktas geriausiu lietuvišku klipu. Plačiajai Lietuvos visuomenei GYVAI žinomi ir kaip dainos „Paukštis“, 2008 m. skambėjusios Eurovizijos atrankoje, autoriai ir atlikėjai.

Paklausta, kodėl GYVAI nutarė baigti savo veiklą, vokalistė Milda Kriščiūnaitė atsakė: „Atėjus laikui, kai stoviniuoji vietoje, reikia kažką keisti. Mes ilgai buvome kartu ir daug nuveikėme. Tačiau kartais reikia pabaigti vienus dalykus, kad prasidėtų nauji...“

GYVAI nariai nuo muzikos toli nesitraukia. Būgnininkas Joshua McClung jau kurį laiką įsitvirtinęs Lietuvos muzikinėje scenoje, koncertuoja su grupėmis G&G sindikatas, The Perfect Pill, Yoko Mono ir Jurga Šeduikyte. Milda Kriščiūnaitė atlieka bažnytinę šlovinimo muziką ir yra pagrindinė grupės ICHTHUS vokalistė, dalyvauja muzikiniuose projektuose, tokiuose kaip roko opera „Prisikėlęs“ ir kt. Gitaristas Justas Kupstys muzikuoja su aktoriumi ir giesmių kūrėju Arnoldu Jelianiausku, o Dima Škulis bosine gitara pritaria bažnyčios grupės nariams.

„Neatmetame galimybės GYVAI nariams vėl susijungti į naują grupę ar projektą. Gyvenimas juda toliau...“ – šypsojosi grupės nariai. „Dėkojame visiems, kurie vienais ar kitais būdais buvo kartu su mumis, padėjo, palaikė, išgirdo, klausėsi, kritikavo ar tiesiog stebėjo. Tikimės visus susitikti GYVAI atsisveikinimo koncerte, kovo 1 dieną, kur GYVAI atliks daugumą savo per 11 metų sukurtų dainų“.

Grupės GYVAI atsisveikinimo koncertas vyks klube GLUCK, (Upės g. 6, Vilnius) 21 val. (Įėjimas 10 Lt). Kiekvienas nusipirkęs bilietą gaus antrąjį GYVAI albumą „91“ dovanų.

Kviečiame pasižiūrėti GYVAI vaizdo klipą „WHY“: