VšĮ „Lietuvos išeivijos dailės fondas“ spalio 9 d. visuomenei pristatė savo naują vizualinį stilių - naują fondo logotipą ir atnaujintą internetinį puslapį www.iseivijosdaile.lt, kuriame galima susipažinti su Lietuvos išeivijos daile.  

Patraukliu dizainu ir patogiu naudojimu atsinaujinęs internetinis puslapis pristato virtualią VšĮ „Lietuvos išeivijos dailės fondas“ kolekcijos galeriją, kurioje išsamiai pateikiama informacija apie kiekvieną kūrinį – medžiaga, technika, autorių signatūrų bei bibliografijos detalės. Taip pat internetiniame puslapyje galima rasti pagrindinius fondo kolekcijoje esančių kūrėjų biografijos bei kūrybos bruožus, aktualias naujienas, susijusias su modernia bei šiuolaikine išeivijos daile. Svarbia internetinio puslapio naujiena tapo informacijos pateikimas net trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir rusų. Nuo šiol su Lietuvos išeivijos daile galima bus susipažinti mūsų kultūra ir istorija besidomintiems užsienio piliečiams. Internetinėje svetainėje taip pat galima atsisiųsti programėlę ir į savo mobilųjį telefoną, tokiu būdu nuolatos ir patogiu būdu sekti pagrindines fondo naujienas -  peržiūrėti naujai kolekciją papildžiusius kūrinius bei plačiau sužinoti apie šių darbų autorių gyvenimo ir kūrybos kelią.

Naujojo įvaizdžio sukūrimo tikslas – tai noras pagrindines fondo vertybes – puoselėti atvirą visuomenę, siekti nacionaliniu lygiu įtvirtinti jos idealus ir vertybes – įprasminti įstaigos simbolikoje. Naujasis VšĮ „Lietuvos išeivijos dailės fondas“ logotipas įvaizdina įstaigos pavadinimo inicialus, įrėmintus paveikslą simbolizuojančiame kvadrate. Siekiant dailę priartinti prie kiekvieno iš mūsų, fondas stengiasi neatsilikti nuo inovacijų, būti patogus ir informatyvus. Kadangi Lietuvos visuomenė, ypač jaunimas, yra menkai supažindinta su Lietuvos išeivijos daile, vienas iš atsinaujinimo siekių – atrodyti šiuolaikiškai ir inovatyviai jaunajai kartai. Anot fondo valdybos pirmininko Viliaus Kavaliausko, Lietuvos išeivijos dailę reikia priartinti prie plataus amžiaus spektro visuomenės, saugoti ir puoselėti išeivijos kultūros paveldą, kaip tautos ir valstybės tęstinumo ženklą.

VšĮ „Lietuvos išeivijos dailės fondas“ ne tik kaupia po pasaulį išblaškytus lietuvių meno kūrinius ir pristato juos visuomenei, bet ir plečia pastarosios suvokimą apie vizualiojo meno kultūrą, supažindina su svarbią reikšmę pasaulyje turinčiomis asmenybėmis, užsiima leidyba, edukacija bei kūrinių eksponavimu.