Seimo narys, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų narys Naglis Puteikis vasario 14 dieną pranešė apie pasitraukimą ne iš partijos ir jos frakcijos Seime.

Išplatinatame pranešime N. Puteikis rašo negalįs pritarti partijos vadovybės požiūriui į tautą, jos suverenias galias ir konstitucines piliečių teises: „TS-LKD vadovybė tylėjimu padeda formuotis teisėsaugos nomenklatūrai, kuri vis labiau atitrūksta nuo teisingumo: palaiko Konstitucinio Teismo sprendimus, kuriais bandoma trukdyti piliečiams naudotis jų demokratinėmis teisėmis, tylėjimu skatina teisėjus viederius paleidinėti į laisvę stambius nusikaltėlius, nieko nedaro dėl visuomenės dalyvavimo vis labiau nomenklatūrėjančiuose teismuose“. Taip pat N. Puteikis nepritaria partijos sprendimui Prezidento rinkimuose remti Dalią Grybauskaitę, nes ji, „negina nei demokratinių, nei krikščioniškųjų, nei konservatyviųjų vertybių“, yra atsakinga už neteisingumo didėjimą Lietuvoje“.

Pranešime dėstomos mintys, jog partija pūna iš vidaus, tas pats vyksta ir kitose partijose. Jo paties žodžiais tariant, „taip bus tol, kol partijos veiks kaip uždaros mafijinės grupuotės, kuriose draudžiama ir net persekiojama už bandymą pasakyti tiesą apie apsivogusį, visuomenei kenkiantį bendrapartietį“.