Šiųmetėje Vilniaus knygų mugėje vienas iš Bernardinai.lt renginių vadinosi „Kasdienybė kaip stebuklas“ ir buvo skirtas pristatyti ką tik išleistai Silvijos Laurenčikaitės ir Jarlo Aleksandro Brantingo pasakų knygai „Cupės ir Zupės gyvenimas bei nepaprasti nuotykiai“.

Ši tema pasirinkta neatsitiktinai. Juk šiuolaikiniame pasaulyje vis dažniau klausiama, ar vaikams dar reikia stebuklų. Taip pat ir pasakų? Galbūt šiuolaikinių technologijų užvaldytiems vaikams pasakų kalba nebesuprantama?

Kaip pasakoje skleidžiasi pasaulio ir gyvenimo stebuklai, kodėl vis dėlto pasakas dar skaitome (ir ne tik vaikai, bet ir suaugusieji), kuo ypatinga ši pasakų knyga – į šiuos ir kitus klausimus bandė atsakyti, diskutuoti, pasidalinti savo mintimis renginio dalyviai: abu knygos autoriai – Silvija ir Jarlas, literatūrologas, Nacionalinės meno premijos laureatas prof. Kęstutis Nastopka, knygos apipavidalintoja VDA Tapybos katedros koordinatorė Rima Blažytė ir poetas Antanas Šimkus. Renginį vedė Bernardinai.lt žurnalistė Jurga Lūžaitė-Kajėnienė.

Kviečiame žiūrėti.

Knygą įsigyti galite www.Bernardinai.lt/knygynas ir katalikiškuose bei „Pegaso“ knygynuose.

Jei jus sudomino ši knyga ir norėtumėte apie ją papasakoti savo bendruomenėje, parapijoje, mokykloje, bibliotekoja ir pan., – mielai atvyksime į susitikimą su skaitytojais.