Europarlamentaras Valentinas Mazuronis palieka partiją „Tvarka ir teisingumas“.

„Dėkoju visiems Šiaulių miesto ir apskrities, visiems Lietuvos partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariams, dėkoju partijos kolegoms, su kuriais kūrėme partiją ir dirbome kartu visus metus, taip pat ir prezidentui Rolandui Paksui už bendrą darbą. Tikiu, kad su daugeliu partijos kolegų ir toliau liksime bičiuliais“, – antradienį pareiškė politikas. 

Jis partiją palieka nuo vasario 17-osios. V. Mazuronis teigė ketinantis ir toliau aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime.

„Su kuo ir kur [dalyvausiu], reikia galvoti. Suprantu, kad politika yra komandinis žaidimas ir reikalinga komanda. Iki šiol apie tai negalvojau, bet turiu planų toliau aktyviai dalyvauti politiniame gyvenime ir vykdyti tai, ką žadėjau per Europos Parlamento ir kitus rinkimus“, – LRT.lt teigė V. Mazuronis. 

„Niekada nereikia daryti skubotų žingsnių, bet šiandien man atrodo, kad su dabartine partijos vadovybe dirbti kartu ir pasiekti realių rezultatų mums sektųsi sunkiai“, – LRT.lt kalbėjo politikas.

Politologas: dalis rinkėjų nusisuks nuo partijos

Savo ruožtu Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesorius politologas Lauras Bielinis portalui LRT.lt kalbėjo, jog V. Mazuronio išėjimas iš partijos atsilieps „Tvarka ir teisingumas“ reitingams.

„Manau, iš tikrųjų bus poveikis reitingams. V. Mazuronis, taip pat ir A. Mazuronis, buvo vieni ryškesnių šios partijos atstovų. Dalis rinkėjų tikriausiai nusisuks nuo šios partijos“, – svarsto politologas.

L. Bielinio pasiteiravus, kaip šią situaciją turėjo suvaldyti partijos pirmininkas R. Paksas, politologas teigė: „Manau, kad R. Paksas, ko gero, nesugeba lygiavertiškai diskutuoti su manančiais kitaip. Galbūt tai mano nuomonė“, – sakė L. Bielinis.

V.Mazuronis yra vienas iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ kūrėjų, 2002-2003 metais buvo jos pirmininkas.Primename, kad sausio viduryje V. Mazuronio sūnus Andrius Mazuronis taip pat paliko šią partiją. 

Vytenis Radžiūnas

lrt