2015 m. kovo 3 d. (antradienį) 18 val. Lietuvos nacionalinio muziejaus salėje (Arsenalo g. 1*, Vilniuje) Juliui Sasnauskui OFM bus įteikta penktoji Gailių klano premija. Formuluotė, kuria palydimas šis apdovanojimas, skamba taip: už didžiąją Mažąją ir visa kita

Renginyje giriamąjį žodį tars dr. Vytautas Ališauskas. Ceremonijai vadovaus Ridas Jasiulionis. Dalyvaus choras „Aidija“ (vadovas Romualdas Gražinis).

Apie Gailių klaną

Gailių klaną sudaro Antanas Gailius ir Danutė Gailienė, jų vaikai su sutuoktiniais, vaikais, įvaikiais ir globotiniais ir visi tolimesni tiesioginiai jų palikuonys su šeimomis. Teikiant premiją, balso teisę turi visi klano nariai, kurie yra įgiję aukštąjį išsilavinimą.

Apie premiją

Pradedant 2011 metais, premija kasmet skiriama už viešojo gyvenimo refleksijas, išreikštas žodžiais arba darbais ir siekiančias bendrojo gėrio. Premija atspindi subjektyvią ir sutartinę klano nuomonę ir vertybes.

Apie premijos teikimą

Premija teikiama per viešą ceremoniją Kovo 11-osios išvakarėse. Premiją sudaro diplomas ir sidabro medalis, kurio averse įrašyta „Gailių klano premija“ ir eilės numeris, o reverse – apdovanotojo vardas, pavardė ir teikimo metai. Premija nėra ir niekada nebus piniginis apdovanojimas. 

Parengta pagal organizatorių informaciją

--

Įėjimas nuo Neries upės, iš kiemo, pro Archeologijos skyriaus duris