Klaipėdoje veikiantis LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centras (toliau – DPJC) š. m. kovo 19 d. pažymės įkūrimo ir veiklos 20-metį įvairiais renginiais.

Kovo 18 d. 18 val. šv. Brunono Kv. koplyčioje bus aukojamos šv. Mišios (prelatas E. Putrimas, broliai pranciškonai) už DPJC bendruomenę.

Kovo 19 d. vyks šventinė konferencija „Vaiko ir jo šeimos gerovės užtikrinimas: iššūkiai ir sprendimai“ I. Simonaitytės viešosios bibliotekos (H. Manto g. 25)  II renginių salėje. Dalyvių registracija nuo 13.30 val., konferencijos pradžia 14.00 val.

Konferencijoje laukiami socialiniai pedagogai ir darbuotojai, DPJC ir NVO savanoriai bei darbuotojai, studentai, mokymo įstaigų psichologai – visi, kuriems svarbi vaiko ir šeimos gerovė.

Lina Uktverytė, vaikų dienos centro „Sraigė“ koordinatorė, taip pristato konferenciją ir DPJC: “DPJC tikslas – ugdyti savanorius ir puoselėti savanorystę, dirbti su socialinės rizikos šeimų vaikais dienos centre teikiant jiems visokeriopą pagalbą, o svarbiausia – meilę ir supratimą. Į konferenciją susirinks žmonės, dalinantys gerumą likimo nuskriaustiems. Jie negaili laiko ir pastangų atlikdami socialinį darbą ir nesitiki gauti atgal. Anot poeto J. Marcinkevičiaus, gerumui ribų nėra, tegul visi geri keliai ... sugrįžta į jus. Ši konferencija – galimybė geriau pažinti savanorystę ir kitas DPJC programas, skirtas bendravimo sunkumų turintiems vaikams, paaugliams ir šeimoms. Geriau pažinsime vieni kitus, dalinsimės patirtimi ir kursime ateities planus“.