Gegužės 30 dieną, šeštadienį, Klaipėdoje surengti ketvirtieji Klaipėdos miesto bendruomenės Maldos pusryčiai, kurių tema „Dovana būti kartu“.

Viešbučio „Europa City Aurora“ konferencijų salėje susirinko įvairių konfesijų, politinių partijų, valdžios, verslo, jėgos struktūrų ir visuomeninių organizacijų atstovai bei svečiai iš kitų miestų. Susirinkusieji, vadovaujant įvairių konfesijų dvasininkams, kartu meldėsi ir kalbėjo šiais moderniųjų technologijų laikais labai svarbiomis buvimo kartu temomis.

„Tikriausiai ne kartą esame savęs klausę – negi tam, kad įvertintume tai, ką turime, reikia bent trumpam tai prarasti? Negi tik tuomet imame vertinti bendrystės ir buvimo drauge dovaną, kurią prarasti nepalyginti paprasčiau nei suburti bendraminčius ir sielos brolius bei seses draugėn?“ – retoriškai klausė Maldos pusryčių iniciatorius, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Meras taip pat padėkojo ir ketvirtus metus visuomeniniais pagrindais dirbančiai organizatorių komandai – „Nesavanaudiškos lyderystės instituto” direktorei Daliai Bytautienei, Astai Martišiūtei, Tadui Šatkauskui, past. Sauliui Karosui, kun. Reincholdui Morui, kun. Viliui Viktoravičiui ir Nerijui Čapui OFS bei renginio rėmėjams.

Apie bendrystę namuose ir darbe kalbėjo telekomunikacijų bendrovės vadovas Petras Masiulis, pranešimą „Žiūrėjimas šviesos kryptimi“ skaitė Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto docentė dr. Jūratė Sučylaitė, apie „Gyvenimą iki ir po...“ – anoniminių alkoholikų klubo narys Svajūnas.

Ketvirtieji Klaipėdos miesto bendruomenės Maldos pusryčiai „Dovana būti kartu“ baigėsi bendra visus vienijančia giesme ir malda „Tėve mūsų“.

Rengėjų informacija ir nuotraukos