Jei vis dar svarstote, už ką vertėtų balsuoti šį sekmadienį vyksiančiuose Seimo rinkimuose, padėti apsispręsti galbūt padės keletas šaunių iniciatyvų, informuojančių rinkėjus apie balsavimo tvarką, politinių partijų programas ar konkrečių politikų nuostatas bei pateikiančių kadenciją baigiančių Seimo narių nuomonę ir balsavimo statistiką įvairiais klausimais.

Viena iš interneto svetainių, kurioje galima rasti daugiausiai patogiai pateiktos informacijos apie rinkimus, yra balsuoklietuvai.lt. Skiltyje „Kaip balsuoti užsienyje“ pasaulio lietuviai, gyvenantys ar laikinai apsistoję kitose šalyse, ras visą reikiamą informaciją apie balsavimą ne Lietuvoje. Taip pat pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su rinkimais.

balsuoklietuvai.lt taip pat rasite nuorodas į iniciatyvas, kurios gali padėti apsispręsti, už ką visgi balsuoti šį savaitgalį: manobalsas.lt testas palygina Jūsų atsakymus į svarbiausius vertybinius klausimus su politikų atsakymais į šiuos klausimus, o manoSeimas.lt testas lygina jūsų poziciją dėl dvylikos svarbiausių valstybės gyvenimo klausimų su Seimo narių balsavimais.

Šiame interneto puslapyje rasite keturiolikos partijų, dalyvaujančių Seimo rinkimuose, programas, LRT parengtą visų partijų istorijos apžvalgą ir nuorodas į visus įvykusius debatus, transliuojamus LRT, ir dar keletą iniciatyvų, skirtų rinkimams: A. Tapino interviu su partijų atstovais, „Transparency International“ parengtą klausimyną partijoms, „Rinkėjo vadovą“, parengtą pagal V. Radžvilo postkomunistinės transformacijos modelį, Seimo narių balsavimo, lankomumo ir kitos veiklos statistiką, kurią rasite interneto puslapyje Seime.lt.

Projektą organizuoja Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga ir Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga.