Balandžio 8-12 d. moksleiviai ateitininkai kviečia 8–12 klasių moksleivius ir pirmakursius studentus į akademiją tema „Sparnai į tiesą“, vyksiančią Kėdainiuose, kurioje bus kalbama apie tikėjimo ir mokslo santykį.

Kotrynos Markūnaitės nuotrauka

Prieš daugelį metų žymus mokslininkas Galilėjas Galilėjus teigė, kad Dievas parašė dvi knygas: gamtos knygą bei Bibliją. Jis manė, kad norėdami suvokti pasaulį, turime skaityti abi knygas – tada suprasime, ką Kūrėjas nori mums pasakyti. Pavasario akademijos metu, bus kalbama apie šiuos skirtingus pasaulio pažinimo būdus, kurie kaip du sparnai padeda kilti į tiesą. Ar vyksta dialogas tarp tikėjimo ir mokslo? Kaip tikėjimas ir mokslas sąveikauja, vienas kito nekliudydami? Galbūt santykis yra konfliktiškas dėl nesuderinamų tikėjimo ir mokslo skirtumų? Į šiuos klausimus atsakymo kartu su vadovais ir paskaitininkais moksleiviai ieškos pavasariškoje ateitininkų akademijoje.

Norint dalyvauti akademijoje būtina užsiregistruoti čia, o tada atlikti vieną iš patekimo užduočių.Tradiciškai akademijose daug dėmesio skiriama kviestinių lektorių paskaitoms, diskusijoms, kūrybinei veiklai grupelėse bei linksmoms vakaro programoms. Atvykę dalyviai taip pat turės puikią progą susipažinti su vietove, kurioje svečiuojasi.

Daugiau informacijos čia.

Ateitininkai – viena gausiausių ir ilgiausiai Lietuvoje veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią tautinę ir katalikišką savimonę turinčius bei gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse jaunuolius. Moksleivių ateitininkų akademijų tradicija Lietuvoje gyvuoja ilgiau nei dvidešimtmetį, per metus organizuojamos trys akademijos moksleivių atostogų metu.