Šiuos metus drąsiai galime pavadinti muzikaliausiais metais per visą Lietuvos pramogų verslo istoriją. Tiek dėmesio vertų pasaulinio garso grupių ir atlikėjų per vienus metus Lietuvoje dar nėra buvę. Ir prie jų, be abejo, reikia prirašyti dar vieną vardą – KODALINE, kurie surengs vienintelį koncertą Baltijos šalyse – lapkričio 27 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

KODALINE yra viena populiariausių pastarųjų metų Airijos indie roko grupių. Tikriausiai visi atsimenate ir iki šiol klausotės nuostabiųjų dainų „All I Want“, „High Hopes“, „The One“, „Love Like This“, o dabar ir naujausio kūrinio „Brother“, kuris savo tekstu ir vaizdo klipu pravirkdė milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Taigi jau už penkių mėnesių visi galėsime paverkti ir pašėlti gyvai!

KODALINE sukūrė du vaikystės draugai – pagrindinis grupės vokalistas Steve'as Garriganas ir gitaristas Markas Prendergastas. Vėliau prie jų prisijungė kiti du grupės nariai – būgnininkas Vinny May ir bosistas Jasonas Bolanas. Grupė įkurta 2005 m. pavadinimu „21 Demands“, tačiau jis 2011 metais buvo pakeistas į dabartinį – KODALINE. Būtent po pavadinimo pakeitimo grupė pradėjo labai greitai populiarėti ir iš niekam nežinomos virto viena populiariausių šių dienų indie roko grupių.

Grupės mini albumas pavadinimu „Kodaline“ buvo išleistas 2012 metais, o pirmasis studijinis albumas „In a Perfect World“ – 2013 metais. Abu albumai buvo puikiai sutikti tiek kritikų, tiek klausytojų, o iki šiol žymiausias jų kūrinys „All I Want“ buvo išrinktas radijo stoties „BBC Radio 1“ savaitės daina. Ši romantiška baladė taip pat buvo panaudota seriale „Grei Anatomija“, ir taip niekam nežinomas kolektyvas tapo pasaulinio garso grupe. Jų antrasis albumas „Comming Up for Air“ buvo išleistas 2015 m. ir buvo ne mažiau populiarus nei pirmasis.

Po dvejų metų pertraukos KODALINE grįžta su labai jautria daina „Brother“, kuriai sukurtas vaizdo klipas pravirkdė milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Grupės gerbėjai nekantriai laukia naujojo albumo ir rudenį prasidėsiančio koncertinio turo, kurio metu KODALINE pirmą kartą aplankys ir Lietuvą.

Bilietai į lapkričio 27 d. vyksiantį koncertą jau prekyboje. Pirmieji bilietai pigesni, todėl nedelskite!