Leonas Somovas ir grupė „Highly Sedated“.

Liepos 21 d. Leono Somovo muzikos gerbėjai turėtų pasižymėti savo kalendoriuje. Penktadienio vakarą Valdovų rūmų kieme atlikėjas su elektroninės muzikos projektu „Highly Sedated“ surengs tikrą vakarėlį. Koncerte laukia ir daugiau staigmenų. Specialiai „Midsummer Vilnius“ festivaliui prie grupės prisijungs ir Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno.

Pirmą kartą kartu su Leonu švedų elektroninės muzikos grupė „Highly Sedated“ Lietuvoje pasirodė 2015 metais muzikos festivalyje „Galapagai“. Nuo to laiko abi pusės pajuto, kad jų muziką jungia kažkas ypatinga, ir nusprendė kartu pabandyti įrašyti keletą singlų. Tai vos metus gyvuojančiam bendram jų projektui pasiteisino – jau netrukus nuo jų bendro darbo pradžios grupė pasirašė sutartis su garsiojo švedų didžėjaus Steve'o Angello prodiuserine kompanija „Size records“.

„Kiekvieną mėnesį su „Highly Sedated“ susitinkame bent kelioms dienoms ir kartu repetuojame „Size“ studijoje Stokholme. Neseniai pabaigėme įrašinėti pirmąjį savo albumą pavadinimu „All we have is now“. Tai mums labai svarbus darbas, kuris gerbėjus pasieks jau liepos 28 d. Į koncertą Vilniuje atvykę klausytojai bus pirmieji, su kuriais pasidalysime naujojo mūsų albumo kūriniais, tad laukia tikrai svarbus ir labai įdomus pasirodymas”, – dalijasi L. Somovas.

Grupė džiaugiasi, kad kurdami albumą su kompanija „Size records“ turėjo absoliučią laisvę savo kūrybinėms idėjoms ir jų įgyvendinimui. Tiesa, dėl to šiek tie sumažėjo jų koncertinė veikla, kurią jie vėl atnaujins savo koncertu Lietuvoje.

„Lietuva mūsų širdyse užima ypatingą vietą. Čia ne tik Leono namai, bet ir vieta, kur prasidėjo visas mūsų projektas. Klausytojai čia mums visada buvo labai malonūs ir tikrai žino, kaip reikia linksmintis! Tikiu, kad ir koncertas „Midsummer Vilnius“ festivalyje taps geru vakarėliu. Šis koncertas bus ypatingas ir tuo, kad grosime kartu su orkestru. Nekantraujame, kol galėsime elektroninę šokių muziką sujungti su klasikiniais instrumentais. Tam itin tiks ir mūsų koncerto vieta – ji suteiks jam ypatingą atmosferą. Neabejojame, kad klausytojams visa tai turėtų patikti“, – sako „Highly Sedated“.

Bilietus į „Highly Sedated in Orchestra“ pasirodymą ir kitus liepos 17–28 d. vykstančio „Midsummer Vilnius“ festivalio renginius galima įsigyti „Bilietai.lt“ kasose arba internetu.

Leonas Somovas ir grupė „Highly Sedated“.