Poetas, dainų autorius Domanatas Razauskas.

Koncertų cikle „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ – dar vienas gyvos muzikos koncertas. Po anšlaginių dešimtmečio koncertų su Sauliumi Petreikiu vietoje niekada nestovintis Domantas Razauskas parengė naują programą su grupe „Vos Vos“, su kuria planavo pasirodyti Pažaislyje. Tačiau organizatoriams sulaukus daugumos žiūrovų skambučių ir laiškų su prašymu pakartoti jubiliejinį dešimtmečio koncertą, Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis sugrįžta su šia programa.

2017 m. liepos 26 d. 19 val. Pažaislio vienuolyno Karietų aikštėje, surinkę geriausias per dešimtmetį sukurtas dainas, scenos bičiuliai pakartos programą, apie kurią dauguma kalba iki šiol.

Multiinstrumentininkas, trimitininkas, pasaulio muzikos kūrėjas, improvizatorius Saulius Petreikis ir poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas kartu scenoje muzikuoja jau dešimt metų. Du talentingi menininkai per dešimt metų sugrojo šimtus koncertų Lietuvoje, Europoje ir kitapus Atlanto. Nė vienas tų koncertų nesikartojo, nebuvo toks pats. Nuolatinis savęs sukūrimas ir atradimas scenoje per improvizaciją, vienas kito pajautimą – esminis Sauliaus ir Domanto kūrybos principas. Jaukus, prasmingas vakaras laukia svetingumo komplekse „MOnte Pacis“ Pažaislio liepų alėjos vakaruose.

Bilietus platina www.tiketa.lt, taip pat jų iki renginio pradžios bus galima įsigyti prie įėjimo į Karietų aikštę.