Moksleiviai ateitininkai kviečia 8-12 klasių moksleivius ir pirmo kurso studentus iš visos Lietuvos į moksleivių ateitininkų vasaros akademiją pavadinimu „Plačiai atmerktos akys“, kuri vyks rugpjūčio 24-29 dienomis Berčiūnuose.

Medijų pasaulis margas - tai ne tik laikraščiai ar televizija, bet ir reklama bei socialiniai tinklai. Su kokiais iššūkiais susiduriame XXI amžiaus informacinio perversmo kontekste? Kaip nepasiklysti informacijos pertekliuje ir „neužmerkti“ akių? Viskuo tikėti, ar išlikti budriems? Apie visa tai bus kalbama moksleivių ateitininkų vasaros akademijos metu.

Akademijose daug dėmesio skiriama kviestinių lektorių paskaitoms, diskusijoms, kūrybinei veiklai grupėse bei linksmoms vakaro programoms. Tai puiki proga įsimintinai užbaigti vasaros atostogos ir su naujomis žiniomis bei draugais pradėti mokslo metus.

Moksleiviai iš visos Lietuvos kviečiami registruotis ir atlikti pasiruošimui skirtą užduotį iki rugpjūčio 15 dienos.

Informaciją taip pat galite sekti feisbuke.

Ateitininkai – viena gausiausių ir ilgiausiai Lietuvoje veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią tautinę ir katalikišką savimonę turinčius bei gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse jaunuolius. Moksleivių ateitininkų akademijų tradicija Lietuvoje gyvuoja ilgiau nei dvidešimtmetį, per metus organizuojamos trys akademijos moksleivių atostogų metu.