Rolandas Kazlas. Ryčio Šeškaičio nuotr.

Renginys, kurio aprašymą dabar skaitote, įvyks vasarą ir ne bet kur, o Mokytojų namų kiemelio Vasaros terasoje. Vasara – tai metas, kada dainuoja pati gamta.

Rolandas Kazlas, būdamas gamtos dalimi, kartu su muzikuojančiais „Pakeleiviais“ surengs išskirtinį koncertą tada, kada dainuoti yra maloniausia, tiesiog būtina ir būtinai po atviru dangumi, kad labiau girdėtųsi ir matytųsi. Daugiau nei dviejų valandų ir ne mažiau nei dviejų dalių koncertas „Vasaros dainų kolekcija“ – tai ne dainų apie vasarą ir kolekcionierius rinkinys.

Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ kaip kolektyvas bręsta, noksta ir iš savo žydinčio kūrybinio pavasario juda vasariškos brandos link, o jų dainų kolekcija pildosi naujais kūriniais. Tad šis koncertas bus išskirtinis tuo, kad jame bus galima išgirsti ne tik dainas iš debiutinio albumo „Toks“, tačiau ir pačias naujausias dar niekada neskambėjusias ir niekieno negirdėtas dainas. Būkite pirmieji! Be abejo, kaip ir kiekvienas Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ koncertas, tai – visada kažkas žodžiais nenusakoma ir raidėmis neaprašoma, todėl šio renginio aprašymą tuo ir baigsime.

P. S. Norint tapti „Pakeleiviu“, lieka tik smulkmena – nusipirkti bilietą arba slapta tikėtis, kad kas nors tau jį padovanos. Tačiau, kaip rodo praktika ir ribotas bilietų skaičius, geriausia – nieko iš nieko nesitikėti ir neslaptai bilietą nusipirkti pačiam sau, o galbūt jį nupirkti patinkančiam asmeniui, asmenei ar asmenukei.

Koncertas labiausiai rekomenduojamas jaunoms, jaunatviškoms, jaunėjančioms, vasariškoms, vasarojančioms, vasariškai ankstyvai rudeniškoms, šalnų dar nepakąstoms, nenusigrybavusioms, koncertų po atviru dangumi ir uždara žeme natūroms, žodžiu – gyviems žmonėms.

Koncerte „Vasaros dainų kolekcija“ dalyvauja Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“:

Jonė Dambrauskaitė – klavišiniai, vokalas

Andrius Daugirdas – bosinė gitara, vokalas

Audrius Piragis – gitara

Dainius Didžiulis – didžiulė gitara

Laurynas Čekelis – didžioji dalis muzikoje esamų instrumentų ir vokalas

Žydrūnas Mockūnas – perkusija

Martynas Lukoševičius – mušamieji

Dirigentas – (nėra)

Koncertas vyks Vilniaus mokytojų namų kiemelyje 2017 08 12 19 val.

Bilietus platina www.tiketa.lt.