Lina Preikšienė „Motyvuoti paprasta: praktiniai sprendimai vadovams“. Vilnius „Tyto alba“, 2017 m. Dailininkė – Asta Puikienė.

Lina Preikšienė – konsultacijų bendrovės „Grand Partners“ vyriausioji verslo konsultantė, organizacijų psichologė, mokymų trenerė. Nuo 2001-ųjų veda mokymus potencialiems ir esamiems vadovams. Konsultuoja vadovus, diegia personalo valdymo projektus įmonėse, taip pat atlieka organizacijų bei personalo tyrimus.

Kiekvieną dieną daugelis vadovų susiduria su kritinėmis situacijomis: darbuotojai laiku neatlieka užduočių arba atlieka jas netinkamai, niekaip nepavyksta sutelkti komandos narių ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Dažnu atveju šių ir panašių nesklandumų kyla dėl darbuotojų motyvacijos stokos. Nuo to kenčia ir darbo rezultatai, ir kolektyvo narių santykiai.

Knyga „Motyvuoti paprasta“ – tai nepamainoma pagalba visų lygių vadovams ir specialistams, kuriems tenka vadovauti projektams ir spręsti su darbuotojų motyvacijos stoka susijusias problemas. Šiame sprendimų rinkinyje rasite konkrečių situacijų analizę, naudingų įžvalgų ir efektyvių patarimų. Knygos autorė tiki: taikant šioje knygoje pateiktus būdus, sužadinti darbuotojų įsitraukimą ir motyvaciją taps daug paprasčiau.