Andrius Mamontovas ir grupė „Kūjeliai“.

Energingo folko grupė „Kūjeliai“ kartu su bičiuliais muzikantais Andriui Mamontovą 50-ojo gimtadienio proga nustebino originalia dovana – jam įrašė dainą „Kitoks pasaulis“. Muzikantai norėjo padėkoti už nuolatinę A. Mamontovo paramą ir įkvėpimą muzikos pasaulyje. „Andrius yra mums visiems labai svarbus – ne tik kaip muzikantas, bet ir kaip draugas. Muzikos pasaulis yra kitoks vien dėl jo!“ – pasakoja Andrius Vaicenavičius iš grupės „Kūjeliai“.

Apie šį sveikinimą A. Mamontovas su didžiuliu susižavėjimu pasakė: „Esu pritrenktas ir sužavėtas. Man tai – didelis pripažinimas ir garbė, kurios nesijaučiu nusipelnęs...“

Dainoje filmuojasi žinomi Lietuvos muzikantai: „Kūjeliai“, Vidas Bareikis, Bjelle, „Garbanotas bosistas“, Kazimieras Likša, „Baltasis kiras“ ir „Kamanių šilelis“. Šioje dainoje atlikėjai dainuoja po kelias dainos eilutes. Įraše muzikantai nesidrovi išreikšti padėkas ir smagius prisiminimus. Atlikėja Bjelle dėkoja A. Mamontovui už gyvenimiškus patarimus, Kazimieras Likša – už pokalbius prie kavosVidas Bareikis ir „Kamanių šilelis“ pasakoja, kad Andriaus muzika padarė labai didelę įtaką jų kūryboje, o „Kūjeliai“ prisimena kartu koncerte atliktą dainą.

Muzikinio klipo iniciatoriai „Kūjeliai“, pasidrobinę drobiniais marškiniais, persirišę gitaras tautinėmis juostomis, gyvenime ir koncertuose siautėja lyg rokenrolo koncerte. Grupė neseniai išleido debiutinį albumą „Pavakarokim“.

Grupės veiklą galite sekti feisbuko paskyroje: https://www.facebook.com/kujeliai.

Grupės koncertas – rugsėjo 1 d. 19 val. Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje.