Visame pasaulyje apstu kvapą gniaužiančių vietovių ir įspūdingų gamtos sukurtų stebuklų. Kriokliai, geizeriai, ledynai, įspūdingi parkai ir koraliniai rifai – visa tai galima išvysti nukeliavus į svečias šalis. Kelionės – puikus būdas atsipalaiduoti, pailsėti ir pamiršti kasdienius rūpesčius bei problemas. Kerinčio grožio vaizdai, gamtos šedevrai, nematytų miestų architektūra ir istorija – tai turėtų pamatyti kiekvienas keliautojas. Įspūdingo grožio vietovių pasaulyje yra daug, kai kurios jų nuo Lietuvos yra nutolusios tūkstančius kilometrų ir randasi kitame žemyne. Tolimos kelionės be jokios abejonės pareikalauja nemažų finansinių išlaidų, todėl norint nuvykti į svajonių šalį ir išvysti dar neregėtus vaizdus bei juos užfiksuoti nuotraukose, reikia būti pasiruošus išleisti nemažą pinigų sumą. Neturintys reikiamo pinigų kiekio, tačiau norintys aplankyti tolimą užsienio šalį, neretai skolinasi bankuose, o daugiau informacijos apie teikiamas vartojimo paskolas, jų sąlygas galima rasti specializuoto banko internetiniame tinklapyje. Tad kokios vietos yra įvardijamos kaip vienos įspūdingiausių pasaulyje, kuriose galima išvysti neregėto grožio vaizdus?

Islandija – gamtos mylėtojų šalis, kurioje apstu geizerių, krioklių, fiordų, ledynų, ugnikalnių ir kitų įspūdingų gamtos reiškinių. Taip pat į šią šalį dažnai vykstama pamatyti šiaurės pašvaistės. Kadangi saloje gausu vulkanų, ugnikalnių išsiveržimai ir žemės drebėjimai čia nėra retas reiškinys, o natūralių terminių vandenų baseinai kasmet į Islandiją pritraukia tūkstančius poilsiautojų iš viso pasaulio. Iš žemės trykštančios karštos versmės, krateris, virtęs ežeru – visa tai ir dar daugiau natūraliai susiformavusių gamtos stebuklų galima išvysti būtent šioje šiaurės Atlanto saloje.

Dar viena įstabaus grožio vietovė – nykstantys Didieji koraliniai rifai Australijoje. Koraliniai rifai driekiasi net 2011 kilometrų, o jų plotas – beveik 349 kv. metrų. Povandeninis pasaulis šioje vietovėje žavi spalvų gausa ir ryškumu, o didžiajame koraliniame rife įsikūrę tokie gyviai kaip polipai, medūzos, aštuonkojai, vėžiagyviai ir pan. Aukščiausi koraliniai rifai siekia net 100 metrų aukštį. Įspūdingų formų, spalvų gamtos kūrinys yra nykstantis, todėl gamtosaugininkai imasi įvairių priemonių šiam įspūdingam gamtos stebuklui išsaugoti.

Didysis kanjonas JAV – dar vienas gamtos didybės pavyzdys. Kanjonas tęsiasi net 446 kilometrus, o jo gylis vietomis siekia beveik 2 kilometrus. Čia organizuojamos ekskursijos, pėsčiųjų žygiai, taip pat kanjonu pasigrožėti galima iš paukščio skrydžio, virš teritorijos skrendant sraigtasparniu. Šis stačių šlaitų tarpeklis priklauso Didžiojo kanjono nacionalinio parko teritorijai. Suformuotas Kolorado upės, kanjonas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Bora Bora sala Prancūzijos Polinezijoje yra ypač mėgstama pasaulinio garso aktorių, dainininkų, kurie čia atvyksta atostogauti ir pailsėti nuo darbų bei dėmesio. Bora Bora sala yra vienas brangiausių kurortų pasaulyje, o salos skersmuo – tik 7 kilometrai. Saloje galima išvysti užgesusius ugnikalnius, bananų ir kokosų plantacijas, tai, kas likę iš JAV karinės bazės, apsilankyti džiunglėse ir mėgautis Ramiuoju vandenynu bei balto smėlio paplūdimiais.