Knygynų lentynas jau pasiekė naujausios „Katalikų pasaulio leidinių“ knygos. Dalinamės knygų pristatymais ir linkime šių knygų gretose atrasti bent vieną knygą, kuri šią akimirką palydėtų jus tikėjimo kelionėje ir sustiprintų jūsų dvasią.

VIEŠPATIE, IŠMOKYK MUS MYLĖTI (šeimos maldynas). – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. – 156 p.

Savo rankose laikote šeimai skirtą maldyną, kuris gali padėti sutvirtinti jūsų šeimą ir tarpusavio ryšį. Malda, į kurią esate kviečiami, padeda labiau mylėti vienas kitą, nes tikrai meilei reikia ne tik dviejų žmonių, bet ir Dievo. Drauge besimeldžianti šeima įveikia sunkumus, nes neįmanoma kartu melstis susipykus ir neatsiprašius vienas kito. Taip malda tampa šeimos gyvenimo centru.

Linkiu ir džiaugsmo, ir skausmo akimirkomis imti šį maldyną į rankas ir kartu su šeima melstis, kad Visagalis Dievas padėtų Jūsų šeimai vis labiau panašėti į Šventąją Šeimą.

+ Gintaras Grušas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas


Kaip veikia širdies akinukai? Edmond Prochain, Vincent Lefebvre. Iš prancūzų kalbos vertė Ignacijus Daukša. – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. – 65 p.

Smagūs mažojo Albino ir jo angeliuko sargo Tirdelio nuotykiai bei išdaigos!

Šiandien Albinas galvoja tik apie save. Visą dieną jis išdarinėja kvailystes ir meluoja. Į pagalbą vėl skuba angeliukas Tirdelis. Šį kartą jis užsibalnojęs naujuosius ,,Širdies akinukus“. kaip veikia šie juokingi akiniai ir kokia iš jų nauda?

Nenuspėjama ir švelnumo kupina pasakėlė.

AŠ JŲ NEAPLEISIU... (ligonių maldos). – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. – 36 p.

Šiame maldynėlyje rasite maldų, kurias galėsite kalbėti sirgdami: kentėdami ligoninėje, laukdami operacijos, nerimaudami dėl savo artimųjų. Knygelėje taip pat įdėta maldų už ligonius, gydytojus ir slaugytojas, paaiškinamas Ligonių patepimo sakramentas, siūlomos maldos prieš Patepimą ir po jo.

Gabriele Amorth. MALDOS APSISAUGOTI NUO VELNIO IR BLOGIO. Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė. – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. – 176 p.

Žymiausias šių laiko egzorcistas Tėvas Gabriele’ius Amorthas savo knygoje siūlo kovojant prieš velnią ir blogį pasitelkti įvairias maldas: užtarimo, biblines, išlaisvinimo nuo blogio, nuo kūno skausmų, nuo dvasios ir sielos ligų, prašant išgelbėjimo nuo pikto mirties valandą, maldas už sielų išlaisvinimą iš skaistyklos. Šioje knygoje rasite tas maldas, kurias per amžius Bažnyčia siūlė kaip itin veiksmingas maldas nuo šėtono bei blogio. 

Rachel Hauck. NUOTAKOS SUKNELĖ (romanas). Iš anglų kalbos vertė Ona Daukšienė .– Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2017. –  384 p.

Šarlotė yra madingo vestuvinių suknelių salono Birmingame savininkė. Rengti nuotakas didžiajai gyvenimo dienai – jos pašaukimas ir aistra. Tačiau kodėl ji niekaip nesusiranda tobulos suknelės, nors artėja jos pačios vestuvių diena? Kodėl jai kyla abejonių, ar tekėti už Timo?

Tada Šarlotė aukcione įsigyja seną skrynią, o joje randa vintažinę suknelę. Ši atrodo kaip nauja. Bet iš kur ji atsirado? Kas ją vilkėjo? Kas užvirino skrynios užraktą ir į mažą šilkinį kapšelį įkišo kariškus žetonus? Kas rūsyje paliko skrynią dešimtmetei mergaitei? Ir kas tas paslaptingasis vyras violetine kaklaskare, tvirtinantis, kad suknelė buvusi „atpirkta“? 

Šarlotė leidžiasi suknelės pėdsakais, mėgindama atsekti jos istoriją ir rasti nuotaką, kuriai ši tobulai tiktų. Iš pradžių tos paieškos tiesiog padeda užsimiršti, pačios meilei byrant į šipulius. Tačiau viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Šarlotė susipažįsta su moterimis, vilkėjusiomis suknelę. 1912-aisiais ją apsivilko Emilė. 1939-aisiais – Merė Greisė. 1968-aisiais – Hilarė. Kiekvienos moters istorija pažymėta lūkesčių, skausmo ir lemties. Kiekviena iš jų gali pasidalyti nepakartojama patirtimi. Nes gražios šimtametės suknelės gijose įaustas pasakojimas apie Šarlotės paveldą, drąsos ir tikėjimo galią, tikrosios meilės grožį. 

Šarlotė yra madingo vestuvinių suknelių salono Birmingame savininkė. Rengti nuotakas didžiajai gyvenimo dienai – jos pašaukimas ir aistra. Tačiau kodėl ji niekaip nesusiranda tobulos suknelės, nors artėja jos pačios vestuvių diena? Kodėl jai kyla abejonių, ar tekėti už Timo?

Šarlotė aukcione įsigyja seną skrynią, o joje randa vintažinę suknelę. Ši atrodo kaip nauja. Bet iš kur ji atsirado? Šarlotė leidžiasi suknelės pėdsakais, mėgindama atsekti jos istoriją ir rasti nuotaką, kuriai ji tiktų.

Gražios šimtametės suknelės gijose įaustas pasakojimas apie Šarlotės paveldą, drąsos ir tikėjimo galią, tikrosios meilės grožį.