Akcijos org. nuotr.

Iniciatyva MES vasario 15 dieną Lietuvos šimtmečio išvakarėse visuomenę kviečia minėti nacionalinę socialinės kampanijos „Padėti ne gėda" dieną, rašoma pranešime spaudai.

Šios dienos tikslas solidariai ir vieningai atkreipti dėmesį ir konkrečiais veiksmais prisidėti prie žmonių, kurie turi specialiuosius poreikius, gerovės.

„Kviečiame prie mūsų iniciatyvos prisijungti moksleivius, studentus, nevyriausybinių organizcijų atstovus ir kiekvieną šalies gyventoją, kad visi kartu solidariai mažintume ATSKIRTĮ ir ABEJINGUMĄ tarp mūsų, o ypač tarp tų,  kuriems labiausiai reikia solidarumo. Ši diena šimtmečio išvakarėse taps prasmingu startu šios nacionalinės dienos minėjimui kasmet, kad ir menkas prisidėjimas prie šios dienos gali tapti ir tolesniu įpročiu kiekvieno iš mūsų gyvenime pamatyti, padėti ir nelikti abejingam kito žmogaus skausmui ir pagalbos šauksmui, kad kiekvienas galėtume jaustis reikalingas ir mylimas ne taip atšauriame pasaulyje“, – teigia iniciatyvos „Mes“ vadovas Mindaugas Jonušas.

Tikimasi, kad šios dienos minėjimas ir solidarumas taps gražia ir prasminga tradicija vienijanti visuomenę ir neįgaliuosius.

Šios kampanijos tikslas atsisukti į specialiųjų poreikių turinčius žmonės ir konkrečiais veiksmais prisidėti prie jų gerovės.

Mūsų iniciatyvos savanoriai ir partneriai įvairiuose Lietuvos miestuose bei vietovėse kviečia padėti šiems žmonėms konkrečiais veiksmais: pagalba, pavežėjimu, apsilankymu namuose, dalyvavimu kartu renginiuose. Socialinės kompanijos tikslas yra susidraugauti ir atliepti specialiųjų poreikių turinčių asmenų interesus.