Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino Lietuvos žmones su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

„Neseniai minėjome svarbią mūsų istorijai datą – valstybės atkūrimo šimtmetį. Nėra jokios abejonės, kad laisvės metai įkvėpė ateities kartoms ryžto ir Kovo 11-ąją atvedė mus į  Nepriklausomybę. 

Esame savo šalies šeimininkai, modernios, veržlios Europos bendrijos nariai, garbingi didžiausio gynybinio Aljanso  dalyviai. Didžiuodamiesi, kad Lietuvoje nuo seno drauge gyvena daugelis tautų, kartu dirbame vardan valstybės gerovės, siekiame, kad būtume girdimi ir matomi globaliame pasaulyje.   

Įsikūrę Vakarų ir Rytų vertybių sankirtoje  liksime budrūs. Gerai suvokiame krauju iškovotos laisvės kainą ir visada stosime už ją kovojančiųjų pusėn. Nes ginti pamatines vertybes įpareigoja garbinga mūsų laisvės kovų istorija. 

Mieli Lietuvos žmonės, nuoširdžiai sveikinu Jus su Kovo 11 -aja. Tai mūsų drąsos, stiprybės ir vienybės šventė. Švęskime ją džiugiai - su šeimomis susirinkę, draugus pasikvietę, kaimynus  pasivadinę. Smagios ir įspūdingos visiems Nepriklausomybės šventės!”,- sakoma premjero sveikinime.