Kęstučio Vanago / BFL nuotrauka

Balandžio 21d. akcija „Darom“ vėl kvies prisijungti prie tvarios bei švarios aplinkos kūrimo bei išsaugojimo. Aplinkosauga, pilietiškumas ir savanorystė – mūsų vertybės, kuriomis vadovaujamės kiekvieną savo veiklos dieną ir tikimės, kad šios vertybės gali suburti tiek fizinius, tiek juridinius asmenis bendram tikslui, teigia akcijos organizatoriai.

„Šiais metais džiaugiamės turėdami daugiau tvarkymosi taškų nei kada nors anksčiau – net 3000 taškų. Nuo jauniausio iki vyriausio asmens, pradedant nuo mažiausių miestelių ir baigiant didžiaisiais miestais – dauguma bendruomenių rinksis tvarkytis savo aplinką. Kiekvienais metais vis daugiau žmonių prisijungia prie akcijos. Tikime, jog toks susidomėjimas akcija parodo ne tik didesnį rūpestį aplinka, bet ir pagarbą kitiems bendruomenės nariams, kurie siekia gyventi švarioje aplinkoje“.

Tikimasi sulaukti ir rekordinio dalyvių kiekio – daugiau 200 tūkst. Šių metų akcija išsiskiria ir tuo, jog prie visų dalyvių prisijungs beveik 700 baidarininkų, kurie tvarkys teritorijas vandens telkinių pakrantėse.

Norintys dalyvauti registruojasi puslapyje www.mesdarom.lt.