Veiklą plečiantis Lietuvos šokio informacijos centras pristato papildomą savo kryptį – nuo šiol atstovaus ir Lietuvos šiuolaikiniam cirkui bei jo kūrėjams. Europoje jau ilgai gyvuojanti sritis sparčiai stiprėja ir Lietuvoje, ir nors šiuolaikinio cirko atstovų čia kol kas nėra daug, LŠIC pasiryžęs jį plėtoti ir ieškoti naujų būdų jam tobulėti.

Pirmas žingsnis jau žengtas: birželį LŠIC prisijungė prie „Circus Next“ projekto. Tai daugiametis, Europos komisijos iš dalies finansuojamas, cirko lauką jungiantis projektas, palaikantis naujus cirko menininkus ir skatinantis visapusišką  jų bendradarbiavimą Europoje ir už jos ribų.

„Circus Next“ rėmuose LŠIC per artimiausius trejus metus Lietuvoje planuoja pristatyti šešis šiuolaikinio šokio ir cirko projektus, rengti mokymus ir edukacines dirbtuves vietos menininkams. Anot centro vadovės Gintarės Masteikaitės, prisijungimas prie tokio lygio projekto labai svarbus, nes tai atveria galimybes Lietuvos šiuolaikinio cirko kūrėjams ir atlikėjams geriau susipažinti su tarptautiniu cirko kontekstu ir tinklintis Europoje, o Lietuvos auditorijai – edukuotis ir pažinti daugiau šiuolaikinio cirko iš užsienio.