Be baimės plačiai nusišypsoti ar atsikąsti maisto daugeliui iš mūsų – savaime suprantamas dalykas. Tačiau žmonėms, kurie yra netekę dantų, tai tik tolima svajonė. Odontologijos klinikos CLINIC | DPC gydytojas odontologas Simonas Bankauskas tvirtai įsitikinęs, kad, „jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tuomet niekada nesijausime visaverčiais“. Nors skamba neįtikėtinai, tačiau yra būdų, padedančių atkurti sveiką ir gražią šypseną vos per vieną dieną, netgi jei tokia negalėjote džiaugtis jau daugelį metų. Šiuolaikinės dantų implantavimo metodikos padeda kaip niekada efektyviai atkurti visus vieno žandikaulio dantis ant vos trijų ar keturių implantų.

„Visi ant keturių“ – visavertiško gyvenimo sugrąžinimas per 24 valandas

„Visi ant keturių“ – tai gydymo metodas, kurį pasitelkiant viso žandikaulio dantys atkuriami vos ant keturių implantų. Ši unikali gydymo metodika yra itin populiari visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Toks gydymo būdas, kurio metu paprastai pasitelkiami pasaulyje populiariausi švediški implantai, gali padėti pacientams, kuriems ligi šiol tradiciškai buvo taikomi nepatogūs išimami protezai. Ši gydymo metodika itin patikima, nes, pagal ilgalaikių tyrimų duomenis, sėkmingų procedūrų skaičius siekia apie 98  proc.

„Visi ant keturių“ metodas ne tik padeda išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų, bet ir neįtikėtinai sutrumpina gydymo laiką – kitą ar net tą pačią dieną po implantų įsriegimo pacientui uždedamas laikinas, tačiau stabilus dantų protezas, o pasibaigus gijimo laikotarpiui tvirtinami nuolatiniai dantys, kurie gali tarnauti visą likusį gyvenimą. Kai kuriais atvejais nuolatiniai dantys gali būti uždedami ir iš karto po implantų įsriegimo. 

Ši moderni implantavimo metodika visuomet yra individualiai pritaikoma kiekvienam pacientui. S. Bankauskas teigia: „Svarbiausia, prieš sudarant gydymo planą pažinti savo pacientą, atsižvelgti į jo poreikius, lūkesčius, bendrą sveikatos būklę. Taip sukuriamas individualus gydymo planas, kuris lemia efektyvumą.“

Vardindamas „visi ant keturių“ metodo privalumus, gydytojas pabrėžia, kad ant implantų pritvirtinti protezai visiškai prilygsta natūraliems dantims – yra stabilūs, atkuria prarastą kramtymo funkciją ir atrodo natūraliai, tikroviškai.

Sistema „visi ant trijų“ – nuolatiniai dantys iš karto

Dar vienas inovatyvus dantų atkūrimo būdas – švedų implantų gamintojų pristatyta „Trefoil“ sistema, leidžianti vos ant trijų implantų atkurti visus apatinio žandikaulio dantis. Palyginti su kitomis implantavimo sistemomis, ši unikali tuo, kad nuolatiniai dantys gali būti tvirtinami jau tą pačią dieną po implantų įsriegimo. Tokiu būdu pacientas išvengia pereinamojo laikotarpio, kurio metu tektų nešioti laikinuosius dantis.

Prieš procedūrą pacientui paruošiamas specialus dantų tilto karkasas, pritaikytas prie paciento žandikaulio. Tarptautiniu mastu atlikto tyrimo metu įrodyta, jog „Trefoil“ gydymo metodika yra itin saugi – daugiau nei 98 proc. pacientų implantacijų buvo sėkmingos.

Gydytojas S. Bankauskas teigia, kad, taikant šį metodą, grąžinamas sąkandžio tvirtumas bei stabilumas, tad po neįtikėtinai greitos procedūros pacientas gali vėl pasitikėti savimi ir nevaržomai šypsotis bei valgyti.

Šiuolaikinių odontologijos inovacijų lyderis CLINIC | DPC kviečia į nemokamus seminarus 

Seminaro metu išgirsite apie visas su „All-on-4“ metodu susijusias naujoves ir susipažinsite su nauja technologija „Trefoil“ bei kitomis aktualiomis naujienomis. Visiems seminaro dalyviams – panoraminė nuotrauka ir gydytojo odontologo konsultacija nemokamai.

Registracija į seminarą telefonu: +370 696 36662

Vieta: CLINIC | DPC Dantų priežiūros centras, Mindaugo g. 14, Vilnius

Data: 2018 m. rugsėjo 12 d., 17 val.

Trukmė: 1,5 val. Seminaras nemokamas.

CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Tai viena pirmųjų mūsų šalies klinikų, kurioje dar 2010 metais pradėtas taikyti inovatyvus „visi ant keturių“ implantavimo metodas, pasitelkiant švediškus implantus. Šios klinikos tikslas – greitai ir patikimai sugrąžinti klientams šypseną ir pasitikėjimą savimi, pasitelkiant pasaulines odontologijos inovacijas.

Ligi šiol 9 gydymo įstaigas skirtinguose Lietuvos miestuose ir vieną kliniką Londone jungęs CLINIC | DPC tinklas ir toliau plečiasi. Sausio 15 d. Vilniuje duris atvėrė jau 11-oji CLINIC | DPC odontologijos klinika, klientų laukianti ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais. Ši šiuolaikiška klinika, kurioje teikiamas itin platus odontologijos paslaugų spektras, įskaitant modernias implantavimo paslaugas, įsikūrusi adresu Mindaugo g. 14.