Kino salė „Kino Deli“.

Įsibėgėjus rudeniui filmus žiūrėti kviečia nauja kino salė „Kino Deli“. Vilniaus centre įsikūrusi salė yra 26 vietų – tai nedidelė ir jauki vieta, kurioje galima mėgautis ne tik rinktiniais filmais, bet ir gurmaniškais užkandžiais. „Kino Deli“ – tai kino ir gyvenimo delikatesai.

Naujoje kino galėsite išvysti naujausius įvairaus turinio filmus (dienos metu bus rodomi filmai vaikams). Bilietas į filmą kainuos 5–8 Eur. Bilietus į „Kino Deli“ seansus galima įsigyti internetu www.kinodeli.lt arba kino teatro kasoje. Šioje vietoje atsiskaityti bus galima tik banko kortele.

Kino salėje bus rodomi rinktiniai filmai. Jau dabar čia bus galima žiūrėti tokius filmus kaip „Nico, 1988“ – apie žaviąją ir tamsiąją dainininkę Nico, „Eime su manimi“ – dokumentinį filmą apie dvasinę kelionę, „Maroko istorijos“ – kuriame išvysite kitokį Maroką. Be to, artimiausiu metu „Kino Deli“ bus galima žiūrėti ir naujausią Kanus šokiravusį Larso von Triero filmą „Namas, kurį pastatė Džekas“ bei intymų ir jaukų filmą „Astridos Lindgren jaunystė“ apie žymiąją švedų rašytoją.

Kino salė patogi užkandžiauti, nes šalia kėdžių yra ir staliukai. Tad norintiesiems išbandyti naujus skonius siūloma paragauti šalia „Kino Deli“ įsikūrusio „Popcorn Lab“ įvairiausių skonių spragėsių: nuo vynuogių ar obuolių iki pinakolados ir kukurūzų traškučių skonio.

„Kino Deli“ įsikūrė erdvėje, kurioje veiks ir gurmė kavinių turgus „Downtown Food Hall“, kur šviežią, kokybišką maistą ruošia net 14 virtuvių, veikia didelį gėrimų asortimentą turintis baras. Tad išalkus prieš ar po kino seanso bus galima išbandyti įvairiausias pasaulio virtuves. Čia susijungia kokybiškiausias kinas ir maistas.

Kino salė „Kino Deli“.
Kino salė „Kino Deli“.