Pauliaus Peleckio / BFL nuotrauka

Paskutinis mėnesio penktadienis MO muziejuje bus kitoks. Lankytojų laukia susitikimai su skirtingais menininkais, naujų projektų ar parodų pristatymai, o vakarus užbaigs koncertai ir muzikiniai pasirodymai. Pirmasis ilgesnis vakaras – „MO penktadienis“ – jau lapkričio 30 dieną.

„Atidarydami muziejų pristatėme MO kaip įvairiapusio kultūrinio laisvalaikio vietą. Išpirkti bilietai patvirtino, kad tai yra aktualu. Todėl paskutiniais mėnesio penktadieniais rengsime renginius, kuriuose bus ir meno, ir kūrybos, ir muzikos, ir šokių“, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

„MO penktadienio“ programa prasidės nauja diskusijų ir pokalbių rubrika „Pasimatymas su meno kūriniu“. Šis pasimatymas yra susitikimas ir su menu, ir su savaip tą meną interpretuojančiu kūrėju. Kito penktadienio svečias – Ieva Prudnikovaitė. Jos išsirinktas MO parodos kūrinys taps atspirties tašku pokalbiui ir diskusijai su auditorija.

Tą patį vakarą bus pristatyta konceptualios skulptūros kūrėjo Nerijaus Ermino ir režisierės, „Vilnius City Opera“ meno vadovės Dalios Ibelhauptaitės bendra instaliacija „Trys veiksmai ir tyla“. N. Ermino kūriniai MO muziejuje įgaus teatrališkumo ir taps trimis nebyliais operų veiksmais.

„MO penktadienio“ metu Migloko pirmą kartą savo klausytojams pristatys naująjį albumą „Mistyrijous Gangsta“. Kaip teigia Migloko, šis albumas yra tai, apie ką ji mąsto rudenį, pasibaigus vasarai, kai vakarai tampa ilgesni. „Mistyrijous Gangsta“ yra apie visatos jėgas, meilės lygybę, dievą, kuris yra visur, drąsą tikėti savimi, besaikiškai augančius miestus, žaliai sirpstančias džiungles, paprasčiausią tikrumą ir magišką ryšį tarp žmonių“, – sako atlikėja.

Ilgąjį paskutinį lapkričio penktadienį MO taip pat gros DJ Rimas Šapauskas, jis pristatys modernią diskotekos viziją ir šokį apie architektūrą.

Lapkričio 30 d. renginiai MO muziejuje prasideda 19 val. ir truks iki vidurnakčio. Daugiau informacijos mo.lt.

Bilietus įsigyti galima MO muziejaus bilietų kasoje ir mo.lt.