Gruodžio 21–23 dienomis vyks Lietuvos dailininkų sąjungos kalėdinė meno miniatiūrų (ir ne tik) mugė. Renginio vieta: LDS būstinės parodų salė, Vokiečių g. 4 (3 aukštas), Vilnius.

Ar gali būti geresnė dovana sau ar artimiesiems nei su meile ir atsidavimu kurtas menas? Vienetiniai autorių rankomis sušildyti darbai padės sukurti jaukumą jūsų namuose. Ši mugė – unikali galimybė įsigyti profesionalų meną už šventines kainas.

Prieš jūsų akis rikiuosis dėmesį prikaustantys kūriniai. Tai: akvarelės romantika, grafikos kruopštumas, aliejinės tapybos įvairovė, keraminiai džiaugsmai...

Mugėje savo unikaliais meno kūriniais prekiaus patys autoriai – LDS nariai! Iš pirmų lūpų išgirskite kūrinių gimimo istorijas. Kalėdinėje mugėje dalyvaus ir savo kūrybine energija dalinsis tokie įdomūs autoriai kaip Giedrė Riškutė, Gintaras Gesevičius, Marta Vosyliūtė, Ramunė Kmieliauskaitė, Kristina Daniūnaitė, Virginija Juršienė, Vija Tarabildienė, Inga Betuža-Bertuža, Vaidas Žvirblis, Birutė Jočiūnaitė-Cvirkienė, Ilona Keršulytė-Žilienė ir kt.

Skambės kalėdinė muzika, žibės eglutės žaisliukai, netils pokalbiai.

Mugės iniciatorė – LDS pirmininkė Edita Radvilavičiūtė-Utarienė.

Mugės koordinatorės – LDS pirmininkės asistentė Diana Romanovska ir LDS viešųjų ryšių specialistė Austėja Mikuckytė-Mateikienė.

Daugiau informacijos.