„Tai, kad per dieną nepamatai nė vieno vežimėlio, nė vienos baltos lazdelės, nė vieno žmogaus su protine negalia gatvėje, renginiuose, parduotuvėje, poliklinikoje, yra nenormalu. Jų yra ir labai daug, – sako Karolina Žernytė. – Kol mūsų žmonės nepajaus atsakomybės už save, valstybę, ateitį, niekas nepasikeis.“

Karolina Žernytė (g. 1986 m.) – režisierė, aktorė lėlininkė, tarptautinės lėlių teatro asociacijos Lietuvos tarybos narė, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos kultūros tarybos narė. Mokėsi Lietuvos muzikos akademijoje, kur įgijo aktorės lėlininkės specialybę, dirbo aktore lėlininke Kauno valstybiniame lėlių teatre.

2010 m. birželį debiutavo kaip režisierė su diplominiu spektakliu akliesiems ir regintiesiems „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“. Jis vaidintas visoje Lietuvoje aklųjų ir silpnaregių bendruomenėms, bibliotekose, mokyklose ir kitose visuomeninėse įstaigose.

Karolina Žernytė šiuo metu yra pastačiusi daugiau nei 10 pojūčių teatro spektaklių Lietuvoje ir užsienyje, veda seminarus apie pojūčių teatrą kultūros, socialinės globos ir edukacijos įstaigose.

Projektas „Kuriantys“ – aštuonių TV apybraižų ciklas, pasakojantis apie žmones, tikinčius Lietuvos ateitimi ir dažnai neatlygintinai dirbančius dėl savo šalies tobulėjimo. 

Laidų ciklo kūrybinė grupė: Gailė Garnelytė, Haroldas Klevinskas, Vytautas Oškinis, Aleksas Matvejevas, ciklą rengė TV EUROPA.