Dalis „XFM“ komandos.

Šiuolaikinės kriškčioniškos muzikos radijo stotis XFM švenčia jau 5-ąjį gimtadienį. Projektas, prasidėjęs nuo kelių žmonių širdyse užsidegusios kibirkštėlės muzikai, kuri neštų Gerąją žinią, kalbėtų apie tikrąsias žmogiškas verybes, padėtų atsistoti kluptelėjus gyvenimo sunkumuose, tapo realybe ir Lietuvoje.

Transworld radio (TWR) organizacijos įkvėptas ir nuolatinių ištikimų rėmėjų dėka, Radijas gyvenimui šiandien girdimas net šešiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kėdainiuose, Biržuose. O visai netrukus, dar šį mėnesį, radijo bangomis XFM bus pasiekiamas ir šiauliečiams.

Eterio programos direktorė Ignė Lembutytė dalijosi, kad su radijo komanda nutarė kiek kitaip paminėti dar gana kuklų XFM jubiliejų: „XFM eteryje raginame žmones atverti savo širdis ir pastebėti aplink esančiuosius, parodyti meilę, ištiesti pagalbos ranką, tad gimtadienio proga nusprendėme, kad patys ne tik kalbėsime ir raginsime, o kaip radijo komanda atliksime penkias gražias iniciatyvas. Penkeri metai – penki gražūs darbai. Kartais, kad vyktų didingi dalykai, užtenka tik didelio noro ir šiek tiek išlįsti iš komforto zonos. Viliamės, kad galbūt kas nors kitas paseks mūsų pavyzdžiu ir tai nuvilnys kaip graži socialinė banga.“

Radijo komanda kviečia visus ne tik švęsti gimtadienį kartu, bet ir XFM radijo stoties Facebook paskyroje siūlyti, kokių gražių darbų jie galėtų padaryti kitai, jūsų mėgstamai, gėrį kuriančiai organzicijai, kilniam projektui ar tiesiog žmonėms.

Radijo stoties generalinis direktorius Remigijus Jucevičius džiaugiasi, kad geriausias gimtadienio gestas yra atviros žmonių širdys: „Norisi dėkoti daugybei žmonių už jų atviras širdis, maldas, savanorystę. Tai yra geriausia gimtadienio dovana mūsų komandai. Radijas išsilaiko iš klausytojų aukų, tad kiekvienas palaiminimas mums be galo svarbus. Viliuosi, kad mes, kaip tauta, pastebėsime tikrai vertus dėmesio projektus ir jausime atsakomybę prie jų prisidėti. Kartais tenka mokytis būti dosniems, šios savybės lietuvių tautai dar šiek tiek trūksta.“

Radijo programoje galite girdėti ne tik šiuolaikinę krikščionišką muziką, bet ir per 20 įvairaus pobūdžio laidų: apie sveikatą, kultūrą, kiną, knygas, porų santykius, lyderystę. Taip pat transliuojami projektai skirti aplink save pastebėti pozityvias istorijas, gilinti tikėjimą, ugdti pilietiškumą ir patriotiškumą.

XFM galite klausytis Vilniuje 104.7, Kaune 88.1, Klaipėdoje 91.4, Šiauliuose 102.5, Panevėžyje 106.9, Kėdainiuose 106.1, Biržuose 88.5 megahercų dažniais ir internetu www.xfm.lt.