Danas Deanas Lietuvoje / organizatorių nuotrauka

Gospelo muzika jau daugiau nei šešiolika metų žavi Lietuvos melomanus. Didelio populiarumo sulaukęs gospelo muzikos labdaros projektas „United Voices“ grįžta ir šį pavasarį. Projekto tikslas – ne tik dovanoti įspūdingus gyvos gospelo muzikos koncertus, bet ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems tos pagalbos labiausiai reikia. Šiemet pagalba bus skirta Krizinio nėštumo centro veiklai paremti.

Prieš daugiau nei setynerius metus sostinėje gimęs Shastos Miller inicijuojamas projektas „United Voices“ įvairiose erdvėse skamba vis dažniau. Ir net į didelius pasirodymus  renkasi ir jauni žmonės.Pasak projekto iniciatorės, „dažnai labiau dėl nuoširdžios muzikos nei dėl krikščioniško turinio tekstų“.

Taigi šių metų balandžio 12 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje „United Voices“ suskambės dar stipriau!

Koncerte nepakartojamą pasirodymą dovanos žymus gospelo atlikėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Danas Deanas, apie kurio muzikinį kelią būtų galima parašyti įspūdingą knygą – žinomas atlikėjas, įvairių apdovanojimų laureatas, netgi nugalėjęs onkologinę ligą.  

Danas Deanas Lietuvoje / organizatorių nuotrauka

Danas Deanas kartu su Randy Phillipsu ir Shawnu Craigu įkūrė sėkmingą šiuolaikinę gospelo muzikos grupę „Phillips, Craig ir Dean“. Grupė  koncertavo JAV ir visame pasaulyje. „Phillips, Craig ir Dean“ išleido keturiolika albumų, gavo „Dove“ apdovanojimus už „Inspiracinį metų albumą“ 2009-aisiais ir 2015 m. , taip pat daugybę kartų buvo nominuoti „Dove Award“. Danas parašė daugelį dainų, kurios padėjo pasiekti „Phillips, Craig ir Dean“ sėkmę. 2014 m. sukurta „Revelation Song“ – sėkmingiausiai įrašytas jo kūrinys, kuris buvo sertifikuotas kaip auksinis singlas. Kūrinys buvo atsisiųstas daugiau nei 500 000 kartų.  

Danas Deanas Lietuvoje / organizatorių nuotrauka

„United Voices“ koncerto metu prie Dano Deano scenoje prisijungs projekto iniciatorė Shasta Miller, VDU ŠA choras, balsingoji Girmantė Vaitkutė, žavioji Kristina Žaldokaitė ir pritrenkiančio balso savininkas, grupės „Makchu Pikchu“ vokalistas Edgaras Petrulis.

 Bilietus platina bilietai.lt