Organizatorių nuotrauka

Katalikiškos žiniasklaidos atstovai lauks lankytojų Labdaros ir paramos fondo „Bažnyčios kronika“ stende 3.11, 3 salėje. Stende įsikurs ir Marijos radijas, kuris kviečia savo klausytojus susitikti su mėgstamais laidų vedėjais bei kunigais. Taip pat lankytojai kviečiami į knygų mugės renginius, kuriuos paruošė fondas „Bažnyčios kronika“ bendradarbiaudamas su žurnalais „Artuma“, „Bitutė“, „Ateitis“ bei „Magnificat leidiniai“.

Ketvirtadienis
18.00 salė 5.5
Diskusija „Humoras bažnyčioje: ar mokame pasijuokti iš savęs?“
Humoras ir bažnyčia – ar suderinami dalykai? Kur riba tarp patyčių ir šmaikštaus tiesos pasakymo? O kada juokauti religinėmis temomis nedera? Ką mums gali papasakoti religinės karikatūros?
Dalyvauja žurnalistas Simonas Bendžius, kunigas Algimantas Gudaitis SJ, menotyrininkė Sigita Maslauskaitė. Moderuoja teologas, rašytojas Gabrielius E. Klimenka

Penktadienis 
17.00 salė 3.1
Diskusija „Dialogo Prasmės Beieškant“.
Kodėl šie jauni žmonės pasirinko Lietuvą ir savo noru susirišo su jos ateitimi? Kokiu būdu perteikiama senelių istorija pasiekia jaunų žmonių širdis? Kas padeda, gyvenant svečioje šalyje, užmegzti ryšius su Lietuvoje gyvenančiais bendraamžiais? Į šiuos ir kitus klausimus bus bandoma atsakyti diskusijoje.
Dalyvauja Andrius Dunčia – Amerikos lietuvis, ateitininkas, Lietuvoje studijuojantis medicinos mokslus; Andrėja Siliūnaitė – Amerikos lietuvė, Harvardo universiteto doktorantė; Vytis Turonis – VU teisės doktorantas; Linas Braukyla – Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos studentas

Šeštadienis
15.00 salė 3.2
Gintauto Vaitoškos knygos „Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti? Psichologiniai, moraliniai, medicininiai ir sociologiniai potraukio tai pačiai gimčiai aspektai“ pristatymas.
Dalyvauja knygos autorius Gintautas Vaitoška, kun. br. Arūnas Peškaitis OFM, Giedrius Markevičius.

17.00 Vaikų scena, 4 salė.
Žurnalo „Bitutė“ personažai susitinka su savo bičiuliais, esamais ir būsimais žurnalo skaitytojais. Programoje jūsų laukia viktorina, žaidimai ir kitos linksmybės. Kviečiame visus, kurie nori susipažinti su žurnalu „Bitutė“ ateiti ir smagiai praleisti laiką!

Sekmadienis
11.00 salė 5.5
Diskusija „Ką reiškia atminti savo kankinius? Popiežiaus vizito aidai”. Lietuvoje apsilankęs popiežius Pranciškus paragino atsigręžti į savo šaknis, prisiminti kentėjusius ir žuvusius už Lietuvos laisvę. Ko galime pasimokyti iš jų šiandien, gyvendami visiškai kitomis aplinkybėmis? Ką mums suteikia gilinimasis į savo tautos ir valstybės šaknis? Ar pasikeitė mūsų požiūris į juos po popiežiaus vizito?
Dalyvauja psichologė prof. Danutė Gailienė, istorikas doc. dr. Arūnas Streikus, vertėja Ilona Valujevičienė. Moderuoja: literatūrologas prof. Paulius V. Subačius