Pasauliečiai pranciškonai organizuoja atvirą penkių susitikimų ciklą „Pasikalbėjimai apie praktinę ekologiją“. Jis skirtas visiems, norintiems savo kasdieniame gyvenime pritaikyti krikščionišką mokymą apie ekologiją, rasti bendraminčių ir kurti alternatyvą vartotojiškai kultūrai.

Programoje – praktinis užsiėmimas su kviestiniu svečiu, enciklikos „Laudato Si“ skaitymas ir dalyvių diskusija, kaip savo kasdieniame gyvenime galime labiau rūpintis mūsų bendraisiais namais.

Trečiasis ciklo susitikimas vyks vasario 27 d. 19 val. Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapijos salėje (Maironio g. 10). Drauge su aplinkosaugos eksperte Audrone Alijošiute-Paulauskiene kalbėsime apie tai, kaip pasirinkti sau ir aplinkai palankius produktus, pažvelgsime į eko produktų pasaulį – kokie yra etiniai ir ekologiniai ženklai, kas svarbiausia produkto etiketėje ir kokius pagalbinius įrankius galime naudoti. 

Norintieji kviečiami ateiti 18 val. kartu švęsti Mišias Trijų Karalių koplyčioje (įėjimas pro paradines bažnyčios duris).

Susitikimai nemokami.

Ciklą organizuoja Vilniaus šv. Pranciškaus ir šv. Bernardino pasauliečių pranciškonų brolija.