Balandžio 2-ąją, antradienį, 18:30 val. Vilniaus piligrimų centre (Dominikonų g. 6) rengiamas susitikimas apie piligrimystę krikščioniškojo Vilniaus keliais. Renginio tikslas – daugiau sužinoti apie krikščionišką Vilniaus miesto veidą, skatinti piligrimystę po miestą, raginti pažinti kultūrinio ir religinio paveldo objektus, domėtis miesto istorija.

Susitikime dalyvaus knygos apie krikščionišką Vilnių autorė, meno ir Bažnyčios istorikė, LR nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė prie UNESCO dr. Irena Vaišvilaitė, Bažnytinio paveldo muziejaus direktorė, menotyrininkė dr. Sigita Maslauskaitė-Mažylienė bei savaitgalio ekskursijas organizuojanti, 2017 m. svetingiausia Vilniaus gide pripažinta Gabija Lunevičiūtė.

Susitikimo metu pašnekovės dalinsis mintimis apie tai, kas Vilnių daro savitu miestu, kokie svarbiausi religiniai objektai formuoja miesto veidą, kurie iš jų ypač verti piligrimų sustojimo ar kasdien gatve einančio vilniečio dėmesio, kaip šiandien žmonės atranda Vilnių, bei prisimins tas miesto vietas, kurios šiuo metu yra nepelnytai pamirštos. 

Vilniaus piligrimų centro informacija