Tai yra šiuolaikiškas, patrauklus savistabos dienoraštis pradinukams ir vyresniesiems. Pastebėti, pavadinti ir įvertinti dienos įvykius ne tik svarbu, bet ir smagu. Ar didelis, ar mažas, kiekvienas gali būti savo dienos kūrėjas, vadinasi, ir savo knygos pildytojas. O kad ją pildyti būtų smagiau, autoriai sudėjo svarbias temas, papuošė teminėmis iliustracijomis ir paliko vietos atsakymams bei piešiniams. 

Kuo esu ypatingas? Kaip jaučiuosi mokykloje? Kokia mano vardo istorija? Kokie vaikystėje buvo mano tėvai? Ką veiksiu tapęs išradėju, rašytoju, mokslininku? Su šiais ir kitais klausimais, lydimi gražių iliustracijų, vaikai gali leistis į savęs stebėjimo, pažinimo ir užsibrėžtų svajonių siekimo nuotykį. 

Šios knygelės nebūtina pildyti kasdien. Tai labiau svarbių įspūdžių ir nuotaikų knyga, kad pastebėjimai išliktų savais žodžiais užrašyti ateičiai. O jei nepakaks knygos puslapių, dar ir savo lapų pridėti galima.

#Ne tik dienoraštis – tai puiki praktinė metodinė priemonė specialistams, dirbantiems socialinio ugdymo institucijose: pedagogams, socialiniams pedagogams, socialiniams darbuotojams, socialinės pedagogikos ir socialinio darbo studijų studentams. Ir, žinoma, tėvams. Knygoje pateiktos užduotys padės geriau pažinti vaiką, sužinoti jo lūkesčius bei svajones ir individualiai modeliuoti reikiamą pagalbą.

Leidyklos informacija