Pixabay.com nuotrauka

Ketvirtadienio vakarais, 18.15 val., laukiami tie, kurie išgyvena naują ar jau įsisenėjusį, bet vis dar nesitraukiantį skyrybų skausmą, patiria vienatvės iširusioje šeimoje dramą, ieško atsakymų juos ištikusioje skyrybų krizėje ar ieško panašios patirties žmonių, su kuriais skyrybų skausmą pakelti būtų lengviau. Budinti ir atvira erdvė jūsų lauks Šeimos ir asmens saviugdos centre „Bendrakeleiviai“, Didžioji g. 34. Esate kviečiami ateiti ir pabūti tada ir tiek, kiek reikės, be ilgalaikio įsipareigojimo. Jus pasitiks ir pokalbį lydės moderatorius.

Į šią palaikymo grupę kviečiami burtis ir tie, kurie laukia išėjimo iš skyrybų krizės programos arba jau yra ją baigę, tačiau dar turi neatsakytų klausimų ar tiesiog nori tolimesnio palaikymo, ilgisi bendrystės. Užsukite, padrąsinkite ateiti tuos, kuriems, manote, tai būtų naudinga, dalinkitės šia žinia.

Auka už grupės organizavimą ir palaikymą – 5 eurai.

Ketinančius ateiti į grupę kviečiame registruotis el.paštu: daiva@bendrakeleiviai.lt.

„Bendrakeleiviai“ priims atėjusius ir be registracijos, tačiau būtų daug parankiau iš anksto žinoti, jeigu planuojate atvykti. 

Veikla iš dalies finansuojama Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.