„Pirmo blyno“/Facebook nuotrauka

Socialinio verslo konsultantai „Geri norai LT“ kviečia besidominčius socialiniu verslu į socialinių lyderių pusryčius, kurių metu dalyviai susipažins su socialinių inovacijų ir poveikio istorijomis ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso Šiaurės-Baltijos regiono. Tai bus puiki proga sužinoti apie socialinio verslo aktualijas kaimynystėje, mokytis vieniems iš kitų ir užduoti rūpimus klausimus. Vėlyvųjų pusryčių metu patirtimi dalinsis ir projekto „100forchange“ dalyviai. Dalyviai bus vaišinami sriuba, pagaminta „Pirmo blyno“ virtuvėje.

Socialinių lyderių pusryčiai vyks gegužės 27 d., 12.00 valandą, Konstitucijos pr. 12A (Vilnius), kavinėje „Pirmas blynas“. Renginys nemokamas. Registruotis galima paspaudus čia.

Socialinių lyderių pusryčius organizuoja viešoji įstaiga „Geri norai LT“ kartu su interneto dienraščiu „Bernardinai.lt“ įgyvendindami projektą „Daugiau negu daiktai“. Šiuo projektu siekiama didinti socialinio verslo gerųjų praktikų žinomumą Lietuvoje ir supratimą apie socialinio verslo poveikį – taip skatinsime visuomenę galvoti apie socialinių fondų lėšas kaip apie investicijas, o ne kaip apie paramą. Projektą iš dalies finansuoja Europos socialinis fondas.