Unsplash.com nuotrauka

2019 m. birželio 7–9 d. Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius, 116 kab.) vyks rekolekcijos moterims „Kaip valdyti emocijas ir sutarti su savimi. Mano vidinis vaikas“.

Kartais apsimetame, kad emocijų neturime, nes nežinome, ką su jomis daryti. Kuo labiau stengiamės jas ignoruoti ar nutildyti, tuo labiau jos mus valdo. Įsiklausyti į savo emocijas ir jausmus, bendrauti su jomis ir atpažinti, ką jos duoda, – tai jau dalis sėkmės. Kai jas priimsime, jos padės būti darnoje su savimi ir suteiks jėgų keistis ir tobulėti.

Per šias rekolekcijos bus kalbama apie nepageidaujamas emocijas ir jausmus (pyktį, skausmą, kaltę, gėdą, pavydą…). Sužinosime, kam reikalingos emocijos ir jausmai, nuo ko jie priklauso, ką jie reiškia ir ką gina. Suprasime, kada emocijos yra didelis turtas, o kada didelės įtampos ir nesėkmių priežastis. Suvoksime, kaip emocijos veikia mūsų sprendimus ir gyvenimo istoriją. Mūsų vaikystės patirtis nulemia, kad moteris kartais reaguoja kaip maža mergaitė. Išmoksime klausytis savo vidinio vaiko ir reaguoti į nerealizuotus poreikius, kad mūsų emocijos būtų brandžios.

Kviečiame visas moteris, norinčias geriau pažinti savo vidinį pasaulį, kurti gražius, glaudžius santykius su kitais ir suteikti savo patirčiai vertę bei dvasinę pilnatvę.

Rekolekcijas ves. dr. Irena Neumueler, teologė, mokytoja, krikščioniško gyvenimo patarėja.

Ką sužinosite:
- Rekolekcijose bus kalbama apie neigiamas emocijas ir jausmus (pyktį, skausmą, kaltę, gėdą, pavydą…).
- Sužinosime, kam reikalingos emocijos ir jausmai, nuo ko jie priklauso, ką reiškia ir ką gina.
- Suvoksime, kada emocijos yra didelis turtas, o kada didelės įtampos ir nesėkmių priežastis; kaip jos veikia mūsų sprendimus ir gyvenimą.
- Mūsų vaikystės patirtis nulemia, kad būdamos suaugusios moterys, kartais reaguojame kaip maža mergaitė. Išmoksime klausytis savo vidinio vaiko ir reaguoti į nepatenkintus poreikius, siekiant brandžių emocijų.

Kam skirta:
Kviečiame moteris, norinčias geriau pažinti savo vidinį pasaulį, kurti gražius, artimus santykius, įgyti vertingos patirties bei praturtėti dvasiškai.

Tvarkaraštis:
- birželio 7 d. (penktadienį) 18.00 – 21.00
- birželio 8 d. (šeštadienį) 9.30 – 20.30
- birželio 9 d. (sekmadienį) 9.30 – 13.15
Rekolekcijos vyksta be nakvynės.

Dalyvio auka:
Dalyvio auka už 3 dienas – 30 eurų (auką už rekolekcijas prašome atnešti į vienuolyną, 210 kab. I–V nuo 10 iki 17 val. arba į rekolekcijų pradžią).

Registracija (iki birželio 5 d.):
- Ona, tel. 8 603 66893; el. paštas: juronam@yahoo.com
- Eva, tel. 8 655 52646.

Organizatorių informacija