Youth with a Mission. Organizatorių nuotrauka.

Birželio 19–20 d. Vilniuje, Bernardinų bažnyčioje, svečiuose YWAM (Youth with a mission) šlovinimo mokykla. Mokykla turi daugiau nei 70 filialų visame pasaulyje, o jos centras yra Havajuose. Tai ekumeninė šlovinimo mokykla, turinti savo šlovinimo misijas ir nuolat kviečianti prie jų prisijungti kitus žmones.

Kasparas Ezerinšas – misionierius, šlovinimo vedlys, giesmių autorius, YWAM šlovinimo mokyklos „GODeeper” vadovas. Kasparas augo kaip baptistas, o dabar priklauso liuteronų bažnyčiai Latvijoje, taip pat draugauja ir bendradarbiauja su katalikiškomis bendruomenėmis ir parapijomis. Jam patinka būti bendrystėje kartu su katalikų tikinčiaisiais. Vienas mėgstamiausių veiklų Kasparo bendrystėje su Katalikų Bažnyčia yra muzikos šv. Mišių ir liturgijos kūrimas ir jos šlovinimas ja Mišiose. Giesmių kūrėjas Kasparas visada džiaugiasi, kai mato skirtingų konfesijų krikščionis kartu vieningai garbinančius giesme mūsų Viešpatį.

Youth with a Mission renginio plakatas. Organizatorių nuotrauka.

Šlovintojas taip pat organizuoja piligrimines keliones į Izraelį „Gera matyti žmones besidžiaugiančius kelione ir artėjančius prie Dievo” – džiaugiasi Kaspars, nes dirba kelionių agentūroje, kurios tikslas yra piligrimystė, tokia kaip apie ją kalba Dievo Žodis ir krikščioniškos vertybės. Po kiekvienos kelionės sulaukiama daug liudijimų. Paskutinius 8m. Kaspars šv. Kalėdas praleidžia Betliejuje, šlovindamas Dievą. Jam džiugu matyti skirtingų tautų žmones, šlovinančius Dievą. Taip pat šlovintojas liudija, jog jam pradėjus groti gitara daug kas jam sakė, jog jis nebus muzikantas, nes jam nėra galimybės net išmokti groti gitara. Bet su Dievu viskas yra įmanoma. Visa šlovė Jam tekyla!

 „GODeeper” šlovinimo mokykla nėra tik muzikantams. Priimami dailininkai, šokėjai, video ir filmų kūrėjai, garso inžinieriai ir kiti šokėjai. Visi menininkai, kurie trokšta pasidalinti Dievo meile ir nešti Jo šviesą pasauliui. Pagrindinis mokyklos tikslas yra augti kuriant gilesnį ryšį su Dievu taip pat geriau pažinti biblinius šlovinimo principus. To pačio siekiama ir kiekviename surengtame seminare. Visi trys šiųmetiniai studentai  yra patyrę ir liudijia Dievo prisilietimą per šlovinimo tarnystę. Šiais mokslo metais jie praleido 6 savaites Izraelyje ir prieš atvažiuodami į Vilnių jie tarnaus šlovinimo malda Airijoje., Škotijoje ir Anglijoje. Taip pat jie gieda ne tik šiuolaikines giesmes, tačiau ir Biblijos eilutes šitaip apmąstydami Dievo Žodį.

Kviečiame į šiuos dviejų dienų renginius kartu mokytis, klausyti, šlovinti ir džiaugtis!